Windows 8'den Windows 7'ye Geçmek

AAAplus

Kilopat
Merhaba arkadaşlar ben Windows 8.1 kullanıyorum fakat Windows 7'ye geçmek istiyorum. Dosyalarımı, oyunlarımı kaybetmeden nasıl geçebilirim ?

Eğer iki disk varsa formatı sadece C'ye ya da D'ye atarsın klasörlerin vb. kalır. Adam da biliyordur Windows 8.1'in iyi olduğunu ama neden geçiyorsunuz diye sordunuz mu? illa ki vardır bir sebebi.

Eğer iki disk varsa formatı sadece C'ye ya da D'ye atarsın klasörlerin vb. kalır. Adam da biliyordur Windows 8.1'in iyi olduğunu ama neden geçiyorsunuz diye sordunuz mu? illa ki vardır bir sebebi.
Maalesef 2 disk yok . :(

Windows 10 çıkacak yahu ne windows 7'si :D Ben windows 8.1'de, 7'de kullandım 8.1 çok daha hızlı.
Ya biliyorum Windows 10'da denedim fakat Windows 7 kullanmak istedim bir anda. :D

Bence Windows 7'ye geçtiğiniz anda 8.1'e geri döneceksiniz. O yüzden bence yüklemeyin. İlla ki yüklemek istiyorsanız VirtualBox'a kurabilirsiniz. VirtualBox ile bilgisayarın tüm gücünü kullanamasanız bile yinede bir nostalji yaşıyorsunuz :D Ben kendim öyle yaptım :)

Windows 10'a geçmek için orijinal Windows 7 kuracaksan tamam da bir anlık istek ile fuzuli formata gerek yok. İlla geçeceğim diyorsan diski iki partisyona bölüp, Windows'un olduğu bölüme format çekersin.

Windows 10'a geçmek için orijinal Windows 7 kuracaksan tamam da bir anlık istek ile fuzuli formata gerek yok. İlla geçeceğim diyorsan diski iki partisyona bölüp, Windows'un olduğu bölüme format çekersin.
Yo yanlış anladınız beni Windows 10'a geçmiştim daha önceden Beta sürümüne öylesine incelemek için. Şimdi Windows 7 kullanmak istiyorum o başlangıç menüsü felan. Diski nasıl ayıracağım peki windowsun olduğu kısmı sadece ?

Bence Windows 7'ye geçtiğiniz anda 8.1'e geri döneceksiniz. O yüzden bence yüklemeyin. İlla ki yüklemek istiyorsanız VirtualBox'a kurabilirsiniz. VirtualBox ile bilgisayarın tüm gücünü kullanamasanız bile yinede bir nostalji yaşıyorsunuz :D Ben kendim öyle yaptım :)
Ya ne bileyim birde Gta 4 sorunu Windows 7'de yokmuş o da kafamı karıştırdı.

10 ve 8.1'i de kullandım gerçekten çok güzeller ama yeni maceralar arıyorum :D .

Yo yanlış anladınız beni Windows 10'a geçmiştim daha önceden Beta sürümüne öylesine incelemek için. Şimdi Windows 7 kullanmak istiyorum o başlangıç menüsü felan. Diski nasıl ayıracağım peki windowsun olduğu kısmı sadece ?

Önizleme sürümünü kullanmak farklı bir şey, lisansına sahip olmak farklı bir şey.

Windows 8: Disk Bölmek enpedi-Windows 8 Burada detaylıca anlatılmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı