Windows 8'e Geçme Sorununu Bilsisayarcı'ya Kanıtlama

FX Impact

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben windows 8 işletim sistemi kurdurmak istiyorum. https://www.technopat.net/forum/windows-7/29996-windows-8-e-gecerken-lisans-sorunu.html Açtığım bu konuda da belirttiğim gibi sorun çıkıyor. Recep abi ve diğer arkadaşlar bana bir şey olmayacağını söylüyor. Bence de öyle. Ama bunu bilgisayarcıya kanıtlamam lazım. Windows 8' i kullanmayı çok istiyorum. Bana kanıtlayabileceğim bir şey ( bağlantı,garanti vs. ) bulabilir misiniz? Bilgisayarcının yanına vardığımda '' Bak. Burada senin dediğin gibi demiyor. '' deyip ispatlamam lazım. Yardım eder misiniz ? Windows 8' i amcamın oğlunu bilgisayarında 30 dakika civarında kullandım. Harika işletim sistemi. Kesinlikle kullanmak istiyorum.

TC Ali Toplukaya

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya
Bu forumdan başka kanıt mı olur :) Neden olsun ki benimde notebook lisanslı windows 7 ama windows 8.1 kurdum etkinleştirdim ve sorunsuz stabil kullanmaktayım.Bence o bilgisayarcıya söyle dükkanı kapasın ;)

KS
FX Impact

FX Impact

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım kesinlikle sana katılıyorum. Ama adamlar laftan anlamıyor. Bir şekilde bunu kanıtlamam lazım.

godless turtle

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarcıya hiçbir şey kanıtlamak zorunda değilsiniz, bilgisayarınıza Windows 8 yüklemesini kesin bir dille söyleyin. Eğer karşı çıkarsa (-ki ona ne oluyorsa artık) başka bir bilgisayarcıya gidin. En kötü ihtimalle kendiniz kurabilirsiniz, çok zor bir şey değil...

albaywolf

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Neden kanıtlıyorsun? Kendin kur windows 8'i o kendi kendini kandırsın dursun.

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Kurulum Rehberi mevcut. Neden kendin kuruyorsun ?

KS
FX Impact

FX Impact

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kendim kurarım ama yarın bir gün sorun çıkıpta bilgisyarcıya vardığımda '' Sen buna windows 8 yüklemişsin bu yüzden garantisi otomatik olarak bitti. '' der diye korkuyorum.

albaywolf

Kilopat
En iyi cevaplar
0
O zaman ben mahkemeye gidiyorum hadi eyvallah deyip dükkandan çıkın bakın bakalım arkanızdan nasıl koşuyor.

THE_MILLER

Security
En iyi cevaplar
56
Yer
Techno Destek!
Yok öyle birşey. Garanti kağıdında öyle bir madde var mı ? Bu kadar tırsak olmayın. Tüketici Mahkemesine gider bildirirsin.

TC Ali Toplukaya

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya
Güzel kardeşim sen kendin kur. Senin şimdiki sistemin ürün anahtarı mevcut ise kaydet bir kenara(notebook ise zamanla siliniyor altından o yüzden) sonra bir harici hdd ye yada bir dvd ye sistemini yedekle daha sonra dönmek istersen geri yükleme ile dönersin eski haline. Ben de win 7 kullanıyordum win 8 yüklemiştim daha önce sonra geri döndüm kendi lisanslı sistemime bir şey oldu mu ? Hayır. Şimdi ise 8.1 kullanıyorum iyi ki de kullanıyorum notebook a can geldi :) Geri dönmek te yeni sistem kurmakta zor değil kardeşim boşver sen bilgisayarcıyı kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilsin.Bir insan at gözlüğü takıyor ise önünden başka bir yeri göremez.

Yeni konular

Yukarı