Windows 8'in İnmesi Bu Kadar Sürer mi?

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 8 indiriyorum sizce 11 saate inmesi normal mi?

phkmp.png

Turbobit dosya sunucusundan indirme yapıyor. Paralı üyeliğin olmadığı için misafir indirme hızına mahkumsun. :)
Yandex Disk'e yükledik oradan indirebilirsin.

Yandex Disk'deki 64 BİT bana 32 BİT lazım. :D DVD'ye yazacağım
Zamunda.net diyorum sen dahala 32 Bit lazım diyorsun.
İnternet çubuğuna yaz git, kayıt ol ve Windows 8 Pro diye arat. 32 Bit olanını indir. Torrent üzerinden iniyor yine. Ama çok daha hızlı, yoksa buradaki linkler çok yavaş indiriyor.
Ben öyle yaptım.

Üye ol ve indir, bu kadar. Hatta kendi hesabımı da yazayım :D
cafergokhan
lorddsura

Daha ne yapayım :D
Torrent kısmına git ve arat.

Zamunda.net diyorum sen dahala 32 Bit lazım diyorsun.
İnternet çubuğuna yaz git, kayıt ol ve Windows 8 Pro diye arat. 32 Bit olanını indir. Torrent üzerinden iniyor yine. Ama çok daha hızlı, yoksa buradaki linkler çok yavaş indiriyor.
Ben öyle yaptım.

Üye ol ve indir, bu kadar. Hatta kendi hesabımı da yazayım :D
cafergokhan
lorddsura

Daha ne yapayım :D
Torrent kısmına git ve arat.

Peki şu an iniyor. Dillerde Türkçe var mı?

Dillerde Türkçe yok ancak hiç sorun değil, zaten Denetim Masası dil ayarlarından Türkçeyi otomatik indirebilirsin.
Veya buradan indirip rehberi takip ederek de yapabilirsin. Aşama aşama gösterilmiş. Oldukça kolay.

Windows 8'e Türkçe Dil Paketi Kurmak (x86 - x64) - Bloglar - Technopat Forum

Kurulum aşamalarını İngilizce olarak yapamam dersen buradaki linkten aşama aşama hangi tuşa basacağını yaz bir kenara.
Pek gerek yok aslında bilindik kelimeler.

https://www.technopat.net/forum/windows-8/5166-adim-adim-windows-8-kurulumu.html

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı