Windows 9'un çıkış tarihi sızdırıldı!

Windows Phone 8.1 bizlerle buluşalı çok olmadı ama sızdırılan bazı bilgiler gösteriyor ki Microsoft, Windows Phone 9 ve Windows 9′u geliştirmeye başladı.

Myce.com’a göre yeni Windows işletim sistemleri 2015′in ikinci veya üçüncü çeyreğinde bizlerle olacak. Göze çarpan çıkış zamanları olarak Nisan ve Eylül ayları bir adım öne çıkıyor.

Windows 8.1 ile belli başlı bazı yenilikler gelmişti fakat, yeni işletim sisteminin çok büyük değişikliklerle gelmesi bekleniyor.

Kaynak: Techno-Labs

Son düzenleme:
Windows 8 ara sürümdü. Windows 9 Dx 12 ile dolu dolu gelecek. Windows 8 =~ Vista.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 oturmamış, Windows 8 = Vista falan.

Bu yorumları ben anlamakta güçlük çekiyorum. Vista ile Windows 8'i karşılaştırmak bile anlamsız. Windows 8, bugüne kadar yapılmış en iyi Windows'tur !

Ara sürüm diye bir şey yok ki ? Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Windows 8 tutmadıysa, bunun sebebi Modern UI'dir.

İnsanların geri kafalılığı yüzünden oldu. Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 kullanıyorum. Hiç de sıkıntım yok. Mükemmel çalışıyorlar.

Windows 8.1 oturmamış, Windows 8 = Vista falan.

Bu yorumları ben anlamakta güçlük çekiyorum. Vista ile Windows 8'i karşılaştırmak bile anlamsız. Windows 8, bugüne kadar yapılmış en iyi Windows'tur !

Ara sürüm diye bir şey yok ki ? Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Windows 8 tutmadıysa, bunun sebebi Modern UI'dir.

İnsanların geri kafalılığı yüzünden oldu. Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1 kullanıyorum. Hiç de sıkıntım yok. Mükemmel çalışıyorlar.

Soruları soruyorum, Windows 7 ile 8 arasında işe start menu haricinde ne fark var? 8 satışları 7 den niye daha düşük? İntel işlemcilerde tick-tock denilen sürüm periyodları vardır. Aynen Microsoft da onu uyguluyor.

Bir diğer konu kimde Windows 8 Vista ile aynı demiyor. Onun gibi diyor, beğenilmedi diyor, satışı az diyor. Elinde lisanslı 7 varsa para verip 8 alır mısın yoksa 9 u (veya adı her ne olacaksa) mu beklersin? Olay bu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı