Windows açılışta herhangi bir logo gözükmeden açılıyor

Mehmet Körük

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım ve aldığım yere Windows kurdurup gönderildiğinde Windows açılırken ankartın logosu veya Windows logosu yok direkt siyah olarak açılıyordu sonradan kendim tekrar Windows kurdum UEFI BIOS güncelledim. Bazen anakart markası gözüküyor bazen de direkt açılıyor siyah ekrandan. Sizce neden olabilir?

Özellikleri.
Gigabyte A520M S2H.
Ryzen 5 5600G.
Kingston 500GB SSD.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 sn hocam.

Bazen böyle birden gözüküp gidiyor.
PC 7 sn. açılıyor ve arada bir gözüküyor ise çok hızlı açıldığı için gözükmüyordur, Başka bir açıklaması olabileceğini sanmıyorum.

Yeni aldığım ve aldığım yere Windows kurdurup gönderildiğinde Windows açılırken ankartın logosu veya Windows logosu yok direkt siyah olarak açılıyordu sonradan kendim tekrar Windows kurdum UEFI BIOS güncelledim. Bazen anakart markası gözüküyor bazen de direkt açılıyor siyah ekrandan. Sizce neden olabilir?

Özellikleri.
Gigabyte A520M S2H.
Ryzen 5 5600G.
Kingston 500GB SSD.
16 GB RAM.

Bende de böyle oluyor bende düşündüm bir ara ama bir sıkıntı olmuyor.

PC 7 sn. açılıyor ve arada bir gözüküyor ise çok hızlı açıldığı için gözükmüyordur, başka bir açıklaması olabileceğini sanmıyorum.

Bende öyle düşünüyorum artık Teknobiyotik'ten aldım zaten sistemi onların attığı windowstada gözükmüyordu zaten testlerini falanda yaptılar oarda bir sorun görseler hallederlerdi.

Bende de böyle oluyor bende düşündüm bir ara ama bir sıkıntı olmuyor.

Bir sıkıntısı yok donanımsal değil de Windows yazılımsal olarak bariz belli.
Hatta bende de Kingston A2000 500GB var aynı seninki ile.

Bende öyle düşünüyorum artık Teknobiyotik'ten aldım zaten sistemi onların attığı windowstada gözükmüyordu zaten testlerini falanda yaptılar oarda bir sorun görseler hallederlerdi.

Bir sıkıntısı yok donanımsal değil de Windows yazılımsal olarak bariz belli.
Hatta bende de Kingston A2000 500GB var aynı seninki ile.
Hocam sıkıntı yok hızlı açıldığı için çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı