Windows açılmıyor (Smart harddisk error HP)

Arkadaşlar yoksa başka şeyler yapacağım. Dün PC mi Microsoft'tan indirdiğim Windows güncelleme dosyasıyla kurulum yaptım. Bilgisayarı kapattım yattım. Sabah uyandım gittim açtım. Açtığımda bir süredir gördüğüm ama ama sorun oluşturmayan Smart harddisk error alıdım yine. Sonra devam etmek için Enter'a bastım. Tekrar aynı yer geldi. F2 ile kontrol yaptırma ise işe yaramıyor hata veriyor. BIOS'a girebilsem format atacağım. Otomatik kurtarma falan adını tam hatırlamıyorum oradan sıfırlama da işe yaramıyor. Yardım edin başka PC yok format USB'si falan yapamıyorum. Yardim edin BIOS'a girip format atmam lazım...

Arkadaşlar yoksa başka şeyler yapacağım. Dün PC mi Microsoft'tan indirdiğim Windows güncelleme dosyasıyla kurulum yaptım. Bilgisayarı kapattım yattım. Sabah uyandım gittim açtım. Açtığımda bir süredir gördüğüm ama ama sorun oluşturmayan Smart harddisk error alıdım yine. Sonra devam etmek için Enter'a bastım. Tekrar aynı yer geldi. F2 ile kontrol yaptırma ise işe yaramıyor hata veriyor. BIOS'a girebilsem format atacağım. Otomatik kurtarma falan adını tam hatırlamıyorum oradan sıfırlama da işe yaramıyor. Yardım edin başka PC yok format USB'si falan yapamıyorum. Ysrdın edin BIOS'a girip format atmam lazım...

Kurulum dediğim güncelleştirme dosyası.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı