Windows açılmıyor

Bhozty

Centipat
Yer
Mars
Daha fazla  
Windows'u sıfırlamak için USB taktım Windows yükledim yeniden başlattı ve 2 Windows çıkıyor.
USB taktım kurdum yeniden başlattı geri aynı yere atıyor kurma yerine USB'yi çıkarmalı mıyım?
Şu anda hazırlanıyor ekranında beklemeliyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'u sıfırlamak için USB taktım Windows yükledim yeniden başlattı ve 2 Windows çıkıyor.
USB taktım kurdum yeniden başlattı geri aynı yere atıyor kurma yerine USB'yi çıkarmalı mıyım?
Şu anda hazırlanıyor ekranında beklemeliyim mi?

Bilgisayar başlarken 1.aygıt USB ise sürekli Boot eder çıkarın.

Bios'dan USB'yi en öne almayacaktın. Direkt boot ekranına girip USB'yi seçerek format atmalıydın. Bios'dan Usb'yi en alta al F10 ile kaydedip çıktıktan sonra yeniden başlatır, kurduğun windows gelir.

Hazırlanıyor ekranına bekle. Büyük ihtimalle diski tamamen temizlemeden boş alana Windows kurmuşsun. Diskin tüm alanlarını silip, ''yeni'' seçeneğine bir kez bastıktan sonra ileri diyeceksin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İki Windows çıkıyorsa format sırasında EFI bölümünü silmediniz demektir. D diski hariç tüm bölümleri silerek tekrar kurulum yapabilirsiniz veya sistemin açılmasını bekleyip ikinci Windows'u açıldıktan sonra başlata "msconfig" yazıp önyükleme menüsünden kaldırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı