Windows almak önemli mi ?

Sencer öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Bu sene Allah nasip ederse bilgisayar toplamak istiyorum ancak orjinal Windows almak önemli mi ? Ne yapmaliyim? Korsan Windows mu kurmaliyim yoksa para verip almali miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üşengeçliğimden satın almadım, korsanda kullanmıyorum, key programları da arkaplanda kaynak harcadığı için güvenmiyorum, korsanı da sevmiyorum, etkinleştirmessen performans kaybı filan olmaz sadece bazı ayarları yapamazsın örneğin görev çubuğu rengini değiştiremezsin.

Üşengeçliğimden satın almadım, korsanda kullanmıyorum, key programları da arkaplanda kaynak harcadığı için güvenmiyorum, korsanı da sevmiyorum, etkinleştirmessen performans kaybı filan olmaz sadece bazı ayarları yapamazsın örneğin görev çubuğu rengini değiştiremezsin.
Güncellemeleri alamazsın...

Windows korsan olsaydı kendi sitelerinde yayınlamazlar idi o yüzden sıkıntı yok zaten pek faydalı güncellemeleri olmuyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı