Windows Arama Çubuğuna Yazı Yazılmıyor

ParaMatik231

Hectopat
Daha fazla  
En güncel Win 10 sürümünü kullanmaktayım. Arama çubuğu açılıyor ama yazı yazamıyorum. Aynı şekilde Netflix'te (Microsoft Store) oturum açma ve parola kısmına da bir şey yazamıyorum. Arama kısmına da yazamıyordum o yüzden oturumu kapatıp açayım dedim ama yazamadım. İnternetteki çoğu çözümü denedim ama hiç birisi işe yaramadı.

En güncel Win 10 sürümünü kullanmaktayım. Arama çubuğu açılıyor ama yazı yazamıyorum. Aynı şekilde Netflix'te (Microsoft Store) oturum açma ve parola kısmına da bir şey yazamıyorum. Arama kısmına da yazamıyordum o yüzden oturumu kapatıp açayım dedim ama yazamadım. İnternetteki çoğu çözümü denedim ama hiçbirisi işe yaramadı.

Bilgisayarın performansını arttırmak için servisleri kapatmak için bir .bat veya bir program kullandınız mı?

Bilgisayarın performansını arttırmak için servisleri kapatmak için bir .bat veya bir program kullandınız mı?

Hayır hiçbir şey kullanmadım. Önceden tekrar bu sorun başıma gelmişti ve nasıl düzeldi bilmiyorum kendiliğinden düzeldi galiba. Şimdi ise tekrar bu sorunla karşılaştım.

Ben sürekli çalıştırdan ctfmon.exe yapmak zorunda kalıyorum. neden kendiliğinden kapanıyor olabilir?

Burada nasıl kendi kendine başlatacağınızı görebilirsiniz.

Geri
Yukarı