Windows Areo nasıl silinir?

Olyshower

Kilopat
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
9.100
Makaleler
17
Çözümler
50
Yer
VScode
Windows Aero bir kullanıcı arayüzüdür, Windows 7'den beri kaynak koruması var ve kaldırmanız zor. Windows Aero kullanmak istemiyorsanız Windows 7 Temel ve Windows Classic temaları var, bakabilirsin.
 
KS
KS
O

OneFish54091121

Picopat
Katılım
12 Mart 2021
Mesajlar
237
Windows Aero bir kullanıcı arayüzüdür, Windows 7'den beri kaynak koruması var ve kaldırmanız zor. Windows Aero kullanmak istemiyorsanız Windows 7 temel ve Windows classic temaları var, bakabilirsin.

Fakat benim yoktu. Benim ki Home Basic başka bir yerden indirdim. Sağ tık yapınca kişiselleştir çıkmıyordu. Şimdi çıkıyor laptop yavaşladı nasıl o dosyayı nasıl silebilirim?
 

Olyshower

Kilopat
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
9.100
Makaleler
17
Çözümler
50
Yer
VScode
Windows 7 Home Basic sürümü kısmi Aero içerir, tam Aero için en düşük Home Premium olması lazım. Kişiselleştir menüsü de keza Home Basic ve Starter'in saf halinde yok. Aero Patch yaptıysan veya Kişiselleştir menüsü için Progrmalar ve Özellikler kısmından silebilirsin veya yedekten alabilirsin sistemi.
 
KS
KS
O

OneFish54091121

Picopat
Katılım
12 Mart 2021
Mesajlar
237
Windows 7 Home Basic sürümü kısmı Aero içerir, tam Aero için en düşük Home Premium olması lazım. Kişiselleştir menüsü de keza Home Basic ve Starter'in saf halinde yok. Aero Patch yaptıysan veya Kişiselleştir menüsü için Progrmalar ve Özellikler kısmından silebilirsin veya yedekten alabilirsin sistemi.

İnternetten indirdim aero ama nereden sileceğimi bilmiyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

fenerlimühendis

Hectopat
Katılım
23 Temmuz 2019
Mesajlar
5.733
Makaleler
5
Çözümler
16
Yer
Foseptik Çukuru
İnternetten indirdim areo ama nereden sileceğimi bilmiyorum
Hocam sadece kişiselleştirme panelini aktif eden bir komut dizisi çalıştırmışsınızdır muhtemelen. Virüslü olduğunu düşünmüyorum. Windows Basic temasını seçin kasma düzelecektir. Muhtemelen GPU'nuz aero efektleri için zayıf kalıyor biraz.
 
Yukarı