Windows aşırı RAM kullanımı

Yurusenai

Centipat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar resimden görüyorsunuzdur şaşkınlık içerisindeyim. Masaüstü pencere yöneticisi tam 7GB RAM yemektedir. Olacak iş değil bu. Her şeyi denedim. Artık çok ciddi sorun bu. Kullanım ömrü azalacak bu gidişle laptopun.

Dosya Ekleri

• BUNE.png
    BUNE.png
    66,1 KB · Görüntüleme: 75
Ya arkadaşlar resimden görüyorsunuzdur şaşkınlık içerisindeyim. Masaüstü pencere yöneticisi tam 7GB RAM yemektedir. Olacak iş değil bu. Her şeyi denedim. Artık çok ciddi sorun bu. Kullanım ömrü azalacak bu gidişle laptopun.

Bir dosya konumunu açın VirusTotal'de bakın virüs olabilir.

Hocam bende maksimum 2 GB ı gördüm. Windows optimizasyon sorunlarından biri. Arka planda işlemleri veya donanımları ait yazılımları düzenlemeye çalışıyor. Bazen fazla RAM tüketmekte.

Son düzenleme:
Hayır virüs değil. 2 monitör kullanıldığı zaman veya hem İntel veya AMD'nin kendi ekran kartı ve harici ekran kartı kullanıldığında oluyor. Ben laptopta olduğum için BIOS'tan Mshybrid'i dGPU Only yaptım. Düzeldi.
1626268305322.png

Bende de 2 ekran var ama öyle bir sorun yok. Senin dediğin farklı bir şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı