Çözüldü Windows Audio güncellemesinden sonra sesler bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeCanAydın

Hectopat
Merhaba yaklaşık 1 saat önce Soundpad uygulamasını açtım ve karşıma seslerin yapılandırma istediğini söyleyen bir yazı çıktı, sesleri yapılandıra tıkladıktan sonra birden sesler bozuldu!
Halen sesler 100% basslı tizli ve gainli geliyor, sesler bozuldu, kulaklıkta bozulacak en sonunda kaldıramayacak sesleri ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ses sürücüsünü DDU ile kaldırın. Dediğiniz gibi uygulamalar ile güncelleme yapmayın. Anakartın sitesinden de yükleyebilirsiniz.
Ses sürücüsünü DDU ile kaldırın. Dediğiniz gibi uygulamalar ile güncelleme yapmayın. Anakartın sitesinden de yükleyebilirsiniz.

Çözüm
DDU'dan kastınız ney? Biraz açıklar mısınız böyle konulardan uzağım da. İlk defa başıma geliyor :(

Ses sürücünüzü kaldırmak için bir uygulama. Reheberde anlatıyor. Ses kartı olarak yapın. Güvenli Mod'da yapın. Daha sonra sürücüyü kurup deneyin.

Mesajımda linki var. Bakabilirsiniz.

Her şeyi yapmamışsınız. Realtek yükleyip deneyin.

Merhaba yaklaşık 1 saat önce Soundpad uygulamasını açtım ve karşıma seslerin yapılandırma istediğini söyleyen bir yazı çıktı, sesleri yapılandıra tıkladıktan sonra birden sesler bozuldu!
Halen sesler 100% basslı tizli ve gainli geliyor, sesler bozuldu, kulaklıkta bozulacak en sonunda kaldıramayacak sesleri ne yapmam gerekiyor?

Sanırım oradan ses şeyini manuel resetlediniz ondan oldu sürücüleri tekrar kurup PC'yi yeniden başlatırsınız sorununuz düzelecektir arkadaşlar linki bırakmış zaten.

Her şeyi denedim gene olmadı halen sesler bozuk geliyor, anlamadım cidden, kulaklığın driverını da güncelledim halen çalışmadı sesler çok bozuk ve aşırı yüksek geliyor en düşükte olmasına rağmen çok yüksek sesli ve bas ve tizi halen duruyor.

Geri
Yukarı