Windows ayarları varsayılana döndürme

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aylığına şehir dışındaydım ve eve döndüğümde bir de ne göreyim kardeşim bilgisayarın bütün ayarlarını bozmuş. Bu görüntü ayarlarını yazı tipini vs. tek tek düzeltmeyi denedim ama olmuyor çözemedim bir türlü. Genel olarak tüm ayarları varsayılana döndürmenin bir yolu var mıdır? Ama bilgisayarın komple sıfırlanmasını istemiyorum sadece ayarlar sıfırlansın istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Ayarlara girin.
2- Başlayın yazan yere tıklayın.
3- Orada dosyalarımı sakla bölümünü seç.

Not: Bundan sonraki adımları bilmiyorum. Hiç ayar sıfırlaması yapmadım. Direk her şeyi siliyorum ben.

O zaman 1-2 ayarı sorayım sadece. Uygulamaları sağa sola kaydırırken ekranı tamamen içeriğiyle birlikte kaydırmıyor. Uygulama sınırlarını gösteriyor kaydırmayı bıraktığımda içeriği tekrar oraya geliyor. Bir de bilgisayarın yazı stili vs. çok kötü olmuş onu da düzeltmek istiyordum.

O zaman 1-2 ayarı sorayım sadece. Uygulamaları sağa sola kaydırırken ekranı tamamen içeriğiyle birlikte kaydırmıyor. Uygulama sınırlarını gösteriyor kaydırmayı bıraktığımda içeriği tekrar oraya geliyor. Bir de bilgisayarın yazı stili vs. çok kötü olmuş onu da düzeltmek istiyordum.
Birinci dediğini bilmiyorum. İkincisi: youtu.be/q4E-69-s20A (bu linkte anlatıyor)

Sanırım yazı stiliden daha değişik bir şey var. Başka rahatsız olduğun ayar varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Yukarı