Windows başladığında sinyal yok diyor

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Ekrana görüntü geliyor. Mesela başlarken anakartın Gigabyte yazısı falan geliyor, onda sıkıntı yok. Fakat tam bu yazılar geçince Windows açılacakken sinyal yok diyor. Aksine güvenli modda da görüntü geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Sistem geri yükleme yapıldı, çalışmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrana görüntü geliyor. Mesela başlarken anakartın Gigabyte yazısı falan geliyor, onda sıkıntı yok. Fakat tam bu yazılar geçince Windows açılacakken sinyal yok diyor. Aksine güvenli modda da görüntü geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Format atın.

Modlu Windows kullanıyor musunuz?

Arkadaşlar artık ' Critical Process Died ' hatası almaya başladım. Sanırım evet format atacağım.
Sorunum daha da gelişti :) Format attım ve Windows ekran kartı sürücüsünü yüklediği anda yine sinyal yok dedi. Yani sıkıntı ekran kartı sürücüsünde.

Son düzenleme:
Arkadaşlar artık ' CRITICAL_PROCESS_DIED ' hatası almaya başladım. Sanırım evet format atacağım.
Sorunum daha da gelişti :) format attım ve Windows ekran kartı sürücüsünü yüklediği anda yine sinyal yok dedi. Yani sıkıntı ekran kartı sürücüsünde.

Diğer sürücüleri kurmayı deneyin.

Hocam aynı sıkıntı 1 yıldan fazladır bende de var garip bir şekilde tak çıkar yapınca bazen düzeliyor ve kart 4-5 ay sorunsuz çalışıp kafasına göre aynı sorunu tekrar yaşatıyor. Şuan tekrardan uğraşıyorum mesela 5 aydır sıkıntı yoktu. Düzeltirsen veya bir bilgisayarcıya bakıma götürürsen ne dediğini veya nasıl yaptığını bana da burdan yazabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı