Windows belirtilen aygıta ulaşamadı hatası

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
RAM
8 GB 2400 MHz 1*8
SSD veya HDD modeli
Kingston 240 GB
Ekran kartı
Vega 8 2 GB
Anakart
Asus Prime A320MK
İşlemci
Ryzen 3 3200G
Merhaba. Sistemimde uygulama açarken, kurarken hata veriyor. Örnek olarak Valorant'a basıyorum sistem donuyor bir süre bekledikten sonra Windows belirtilen aygıta dosyaya ulaşamadı gibisinden hata veriyor. 2 haftadır yapmadığım şey kalmadı sorunu çözmek için. En sonunda format atmaya karar verdim. Bunun için de Rufus diye bir programı kurmak gerekiyormuş. Programda da aynı şekilde hata alıyorum. Ayarlardan sıfırlamak istediğimde sıfırlama ekranında hata alıyorum. Cidden ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. @Yener K.

Merhaba. Sistemimde uygulama açarken, kurarken hata veriyor. Örnek olarak Valorant'a basıyorum sistem donuyor bir süre bekledikten sonra Windows belirtilen aygıta dosyaya ulaşamadı gibisinden hata veriyor. 2 haftadır yapmadığım şey kalmadı sorunu çözmek için. En sonunda format atmaya karar verdim. Bunun için de Rufus diye bir programı kurmak gerekiyormuş. Programda da aynı şekilde hata alıyorum. Ayarlardan sıfırlamak istediğimde sıfırlama ekranında hata alıyorum. Cidden ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. @Yener K.
Uygulama sınırlayıcı kurmuş muydun?

Uygulama sınırlayıcı kurmuş muydun?

Hayır hocam hiçbir şey kurmadım. GTA 5'e Türkçe yama kurdum kurduktan sonra oyundan çıktım 1 saat sonra bilgisayarı açtığımda bu hata oluştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam hiçbir şey kurmadım. GTA 5'e Türkçe yama kurdum kurduktan sonra oyundan çıktım 1 saat sonra bilgisayarı açtığımda bu hata oluştu.

Bir klasör oluştur ve ona sağ tıkladıktan sonra özellikler sonra güvenlik oradan düzenle ve oradaki tüm kullanıcılar için tam denetim kutucuğunu işaretle. Olmazsa Utilman.exe'yi CMD yapıp erişim kolaylığı simgesine tıklayıp(oturum açma ekranında) CMD konsoluna taskmgr yazıp dosya yazan yere bas ve göz at bölümüne tıklayıp oradan Rufus'u seçip format atabilirsin o da olmadı başka bilgisayar varsa Rufus'la bootable flash disk oluşturabilirsin ve içine ISO'yu yükleyebilirsin.

Bir klasör oluştur ve ona sağ tıkladıktan sonra özellikler sonra güvenlik oradan düzenle ve oradaki tüm kullanıcılar için tam denetim kutucuğunu işaretle.

Hocam düzenle deyince de donuyor. Bunu da denedim.

Bir klasör oluştur ve ona sağ tıkladıktan sonra özellikler sonra güvenlik oradan düzenle ve oradaki tüm kullanıcılar için tam denetim kutucuğunu işaretle. Olmassa Utilman.exe'yi cmd yapıp cmd konsoluna taskmgr yazıp dosya yazan yere bas ve gözat bölümüne tıklayıp oradan rufusu seçip format atabilirsin o da olmadı başka bilgisayar varsa rufusla bootable flash disk oluşturabilirsin ve içine iso'yu yükleyebilirsin.
Buna rağmen olmuyorsa düşünmeye devam ederim.

Geri
Yukarı