Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

thor55555

Centipat
Merhaba abiler ve kardeşler. Ben 2 gün önce Epic Games'in kendi sitesinden Launcher vasıtasıyla GTA 5 Online ükledim sonrasında bilgisayarımda hiçbir şekilde işlem yapamadım.
Windows'un "belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası" almaya başladım internet üzerindeki tüm siteleri gezdim ama yine bir sonuç alamadım. Güvenli moddan her türlü tektikleri uygulamama rağmen yine aynı sorunla karşılaştım. Denetim masasından kullanıcı ayarlarıma tıkladığımda donuyor ve işlem yine aynı hatayı veriyor. Bunun yanı sıra görev yöneticimi de açamıyorum ve yine bilgisayarımı geri yükleyemiyor ve sıfırlayamıyorum.

CMD yoluyla silmeye bile çalıştım, silmiyor. Admin olduğum halde işlem yapamıyorum. Direk donuyor başka bir admin hesabı açamıyorum onu da açmaya çalışırken donuyor. Virüs sistem klasörlerimde galiba. Hiçbir şekilde işlem yapamıyorum yardım eder misiniz?

Sistem /i5 4460 GTX660 RAM 10 HDD300GB Windows 10 Home

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir programı ya da dosyayı yüklemeye, güncelleştirmeye veya başlatmaya çalıştığınızda oluşan "Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi" hatası

Microsoft Link

Geri
Yukarı