Çözüldü Windows "belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ne yaparken çıktı bu hata?

Resim vb. daha fazla detay ekleyebilir misin?
Başta görev spotify açmak istedim orda çıktı sonra görev yöneticisini açmak istedim o da böyleydi bü günde gta giricektim karşıma çıktı.

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    15,3 KB · Görüntüleme: 42
Başta görev spotify açmak istedim orda çıktı sonra görev yöneticisini açmak istedim o da böyleydi bü günde gta giricektim karşıma çıktı.
Dosyalara erişime bir program engel koymuş olabilir.
Ben KasperSky çalıştırırken virüs buldu diyelim. Gelişmiş tarama yaparken hiçbir şey yapmaya izin vermezken bunu yapıyor.

Böyle bir durum var mı?

Diğer bir şey de dosya sistemi zarar görmüştür ve sfc scannow, CHKDSK c: / F / R / X gibi kodlarla tarama yapabilirsiniz.

Dosyalara erişime bir program engel koymuş olabilir.
Ben KasperSky çalıştırırken virüs buldu diyelim. Gelişmiş tarama yaparken hiçbir şey yapmaya izin vermezken bunu yapıyor.

Böyle bir durum var mı?

Diğer bir şey de dosya sistemi zarar görmüştür ve sfc scannow, CHKDSK c: / F / R / X gibi kodlarla tarama yapabilirsiniz.
KasperSky yüklü bilgisayarda geniş tarama yaptım sorun yoktu kodları cmdye yazmam gerekiyor değil mi ? Eğer öyleyse cmd de açılmıyor. Sizce KasperSkyı silsem düzelir mi ?

KasperSky yüklü bilgisayarda geniş tarama yaptım sorun yoktu kodları cmdye yazmam gerekiyor değil mi ? Eğer öyleyse cmd de açılmıyor. Sizce KasperSkyı silsem düzelir mi ?
Tarama var mı?
Tarama bitince yeniden başlatır ve sorun ortadan kalkar.
Kısaca virüs temizlenene kadar bilgisayarını kullanma diyor antivir.

Eğer onun ile ilgiliyse tabi.

Kaspersky yüklü bilgisayarda geniş tarama yaptım sorun yoktu kodları CMD'ye yazmam gerekiyor değil mi? Eğer öyleyse CMD de açılmıyor. Sizce Kaspersky'ı silsem düzelir mi?

Duzelmez buyuk ihtimal. CMD falanda acilmiyorsa temiz kurulum yapilmasi gerekiyor. Sistem dosyalarinda buyuk sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı