Windows Boot Manager Yok Oldu

riseofsoul

Decapat
İyi günler, bundan 2-3 gün önce yeni aldığım harddiske USB UEFI şeklinde Win10 yükledim. Yükleme sonrası BIOS'tan HDD ile giremediğimi fakat Windows Boot Manager ile girebildiğimi fark ettim. Burada konu açtım ve arkadaş normal olduğunu söyledi. Bugün bilgisayarımı açtığımda ise Windows Boot Manager seçeneğinin yok olduğunu ve HDD ile de bilgisayara giriş yapamadığımı fark ettim. HDD ile giriş yapmaya çalıştığımda "select proper Boot device" hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konuyu açmışsın cevabını söylemişler, yinede söyleyeyim sorun çıkarmaz Boot device'ı HDD olarak seç normal.

Aynı konuyu açmışsın cevabını söylemişler, yinede söyleyeyim sorun çıkarmaz Boot device'ı HDD olarak seç normal.
Gerçekten sorumu okudunuz mu? Diyorum ki, Windows Boot Manager yok oldu. Bilgisayar açılmıyor. Bilgisayara giremiyorum. HDD ile de açamıyorum Windows Boot Manager ile de. AYNI KONU MU SİZCE BU?

Gerçekten sorumu okudunuz mu? Diyorum ki, Windows Boot Manager yok oldu. Bilgisayar açılmıyor. Bilgisayara giremiyorum. HDD ile de açamıyorum Windows Boot Manager ile de. AYNI KONU MU SİZCE BU?
Dual Boot'u açtın mı? Açtıysan kapat çünkü ben başka türlü bir çözüm bilmiyorum, ayrıca yazış şekline dikkat et.
İyi günler, bundan 2-3 gün önce yeni aldığım harddiske USB UEFI şeklinde Win10 yükledim. Yükleme sonrası BIOS'tan HDD ile giremediğimi fakat Windows Boot Manager ile girebildiğimi fark ettim. Burada konu açtım ve arkadaş normal olduğunu söyledi. Bugün bilgisayarımı açtığımda ise Windows Boot Manager seçeneğinin yok olduğunu ve HDD ile de bilgisayara giriş yapamadığımı fark ettim. HDD ile giriş yapmaya çalıştığımda "select proper Boot device" hatası alıyorum.
Ayrıca USB'den boot ettirip Windows Onarmayı başlat, bu Windows Boot Manager'ı büyük ihtimal geri yükler.

"Aynı konuyu açmışsın cevabını söylemişler " Problem bu arkadaş. Anlamıyor musun? Geç eski konuyu ya, bitti o. Yeni açtığım konuyu tam okumadan şu cevabı yazıyorsun hala neyi uzatıyorsun anlamıyorum ki? Yeni konumun içeriği eski konu ile aynı mı? Neden vaktimi yiyorsun benim? Bıraksana işi anlayanlara hey allahım ya.

Valla ben çözebilecek 2 methoduda yazdım karar senin, senin gibi insanlarda forumda kimse uğraşmak istemez, forumda senin gibi düşük seviyeli insanlar yok, gerginsen ShiftDelete yada DonanimHaber forumlarına git.

Valla ben çözebilecek 2 methoduda yazdım karar senin, senin gibi insanlarda forumda kimse uğraşmak istemez, forumda senin gibi düşük seviyeli insanlar yok, gerginsen ShiftDelete ya da DonanimHaber forumlarına git.

Hadi arkadaş yallah! Türkçeye hakim olmadan da bir daha buraya yazma. Okuduğunu anlayamayan adamsın. Sen benim yeni konuma bu kadar saçma bir cevap ile geleceksin konu uzayınca da ahkam keseceksin. Kıt zekaya bak sen. Otur da, ben bu adama neden "aynı konuyu açmışsın cevabını söylemişler " gibi bir cevap yazdım diye düşün kendi kendine tamam mı? Problemin kaynağı olmana rağmen problem benmişim gibi davranman. Çok zekisin ya sen...

Bugün bilgisayarımı açtığımda ise Windows Boot Manager seçeneğinin yok olduğunu ve HDD ile de bilgisayara giriş yapamadığımı fark ettim.
Bu nasıl oldu. Sen her bilgisayarı açışında Boot menüsünü mü açıyorsun? HDD ile giriş yapmaman gerektiğini zaten diğer konuda öğrenmişsin. Hala niye zorluyorsun? BIOS'ta Boot kısmında seçenekler açıkken görüntü paylaşır mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı