Windows CD olmadan ve USB olmadan nasıl kurulur?

Kafamda Cehennem

Hectopat
Yer
shurima
Daha fazla  
Meslek
Dolandırıcı
Bakın Easybcd'den format atılabiliyor, ama bende önyükleme ekranı çıkmıyor bende gelişmiş başlangıçtan yaptığım "Windows 10 kurulum"'u seçiyorum ama olmuyor kullandığım işletim sistemini seçiyor. Ben de mecburen Setup'dan kurdum.
(Yalnız şu an kendi düzenlediğim Windows 10 sürümündeyim temiz kurulum yapmak istiyorum!)

Bakın Easybcd'den format atılabiliyor, ama bende önyükleme ekranı çıkmıyor bende gelişmiş başlangıçtan yaptığım "Windows 10 kurulum"'u seçiyorum ama olmuyor kullandığım işletim sistemini seçiyor. Ben de mecburen Setup'dan kurdum.
(Yalnız şu an kendi düzenlediğim Windows 10 sürümündeyim temiz kurulum yapmak istiyorum!)

Benim rehberime bakabilirsiniz.

Benim rehberime bakabilirsiniz.

He siz CMD yöntemini diyorsunuz ne yazık ki bende o seçenek yok ;(

Sources a girip setup. exe'yi çalıştır.

Partition Magic ile diskte kurulum dosyalari icin bos disk bolumu olusturun. Sonra oradan kurulumu calistirin.

Geri
Yukarı