Windows Defender Bilgisayar Takılan USB İçin Trojen Uyarısı Verdi

GarNiff

Centipat
Yer
IĞDIR
Daha fazla  
Bilgisayarıma bir flaş taktım ve açılan sekmede flaş klasörüne tıkladım (Bilgisayarım/E:/Removable disk). Bu uzantıya tıkladım ama Windows Defender uygulamayı açmayıp trojen virüs uyarısı verdi. Kaspersky ile tarıyorum bilgisayarımı ama emin olamadım, sizce trojen var mıdır? Bu arada cmd/net user yoluna baktığımda şöyle gözüküyor:
Trojen var mıdır?

Adsız.png

Bilgisayarıma bir flaş taktım ve açılan sekmede flaş klasörüne tıkladım (Bilgisayarım/E:/Removable disk). Bu uzantıya tıkladım ama Windows Defender uygulamayı açmayıp trojen virüs uyarısı verdi. Kaspersky ile tarıyorum bilgisayarımı ama emin olamadım, sizce trojen var mıdır? Bu arada cmd/net user yoluna baktığımda şöyle gözüküyor:
Trojen var mıdır?

Eki Görüntüle 426318

Ne zararli bulduysa otomatik temizlemis Windows Defender. Büyük ihtimalle karantinaya bile almadan silmistir, genelde öyle yapiyor. Kaspersy de bir sey bulmadiysa gönül rahatligiyla kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı