Windows Defender kalıcı olarak kapatmak

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. The Amazing Spider-Man 2 oynuyordum haliyle oyun Steam da falan olmadığı için korsan indirdim. Oyunu dün oynadım bayağı bir kastım ama şu an oyuna girmeye çalıştığımda Windows Defender crack dosyasını virüs olarak algılıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Aşırı sinirlerimi bozdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Regedit aç ve bu yolu izle önce; Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender

Daha sonra sağ kısımda "DisableAntiSpyware" adlı "yeni" "DWORD (32) Bit değeri" oluştur. Değeri "1" yap. Bilgisayarına reset at. Tabii daha önce Windows ayarlarından Windows defender ayarlarını kapat. Bilgisayar açılımında "başlangıç" programlarından da "devre dışı bırak"

Selam arkadaşlar. The Amazing Spider-Man 2 oynuyordum haliyle oyun Steam da falan olmadığı için korsan indirdim. Oyunu dün oynadım bayağı bir kastım ama şu an oyuna girmeye çalıştığımda Windows Defender crack dosyasını virüs olarak algılıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Aşırı sinirlerimi bozdu.

Başlangıç > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması > Ayarları yönet (veya Windows 10'un önceki sürümlerinde Virüs ve tehdit koruması ayarları) ecin tamam yada gorev yonetijisi / hizmetler altda hizmetleri secip windows defenderi bulup sag tik ozellikler / baclangiz turu /devre disini secip altda hizmet durumundan durdurr de yeterli olacaktir eger zor geldiyse Windows Defender Kapatma Programı İndir – Türkçe indirip kurubilirsin merak etme virus yok

Geri
Yukarı