Windows Defender Nasıl Kapatılır ?

Dediğiniz yöntemi uyguladım fakat çalışmaya devam ediyor.
İşlemleri yönetici olarak yapıyor olmalısınız. Yönetici olarak yaptığınızdan emin misiniz ?
Windows Defender Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
regedit'i yönetici olarak açıp tekrar deneyin.
---------------------------------------------------------------------------------
Bunu deneyebilirsin. Yönetici olarak.
Reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware /t REG_DWORD /d 1 /f

----------------------------------------------------------------------------------

Veya;
Yönetici olarak komut istemi'ni açın ve şunu yazın: gpedit.msc
Bilgisayar yapılandırması'na git => Yönetim şablonları => Windows bileşenleri => Windows Defender

Windows Defender'a çift tıklatın. Buradan ister kapatın ister açın. uygula deyip çıkın.

Regedit dosyası güvenli mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemleri yönetici olarak yapıyor olmalısınız. Yönetici olarak yaptığınızdan emin misiniz ?
Windows Defender Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
regedit'i yönetici olarak açıp tekrar deneyin.
---------------------------------------------------------------------------------
Bunu deneyebilirsin. Yönetici olarak.
Reg add "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware /t REG_DWORD /d 1 /f

----------------------------------------------------------------------------------

Veya;
Yönetici olarak komut istemi'ni açın ve şunu yazın: gpedit.msc
Bilgisayar yapılandırması'na git => Yönetim şablonları => Windows bileşenleri => Windows Defender

Windows Defender'a çift tıklatın. Buradan ister kapatın ister açın. uygula deyip çıkın.
Evet. Yönetici olarak denedim. Sonuç aynı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı