Windows Defender sürekli virüs buluyor

Rx 570

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Gigabyte Aorus Rx570 4gb | İşlemci: Amd Ryzen 3 3200G | Ram: Corsair Vengeance 8x2 3200MHz | Anakart: Gigabyte A320M-S2H | SSD: Samsung 970 Evo Plus 250gb, Adata SU630 240gb | HDD: WDblue 320gb
Windows Defender sürekli olarak temp dosyasının içinde virüs buluyor. Haftalardır silip geçiyorum fakat artık kafama takılmaya başladı. Malwarebytes ile tarama yaptım virüs bulmadı. Fakat Defender sürekli olarak buluyor ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_88.png
    Screenshot_88.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 205
  • Screenshot_89.png
    Screenshot_89.png
    976 bayt · Görüntüleme: 194
Tetiklenen bir şey vardır. Bir program bunu yapmış olabilir. Bende de DLL dosyası vardı. Farklı klasörün içinde virus buluyordu. Silince gelmemeye başladı. Bilgisayarı gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Windows+r tuşuna bas gelen yere temp yazıp her şeyi sil sonra aynısını yapıp %temp% yaz tekrardan her şeyi sil devam ederse Kaspersky indirip 31 gün Premium veriyor bir de öyle tara.
Windows+r tuşuna bas gelen yere temp yazıp her şeyi sil sonra aynısını yapıp %temp% yaz tekrardan her şeyi sil devam ederse Kaspersky indirip 31 gün Premium veriyor bir de öyle tara.

Temp dosyalarını sildikten sonra geri dönüşüm kutusunuda temizle.

Temp dosyalarını sildikten sonra geri dönüşüm kutusunuda temizle.

Appdata kasörünün içindeki temp klasöründe buluyor.

Windows Defender sürekli olarak temp dosyasının içinde virüs buluyor. Haftalardır silip geçiyorum fakat artık kafama takılmaya başladı. Malwarebytes ile tarama yaptım virüs bulmadı. Fakat Defender sürekli olarak buluyor ne yapmalıyım?

Kasperksy Security Cloud Free indirip tam tarama yapın. Defender doğru tespitten çok yanlış tespit yapıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı