Windows Defender Trojan'i silemedi

• Konuyu başlatan Bevkay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 983

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
Bu gün kullandığım Mouse'un yazılımının eski sürümünü ararken hem crackli hem bir alt sürümü gösteren bir site gördüm. Doğru linkten indirdim ve ardından Windows Defender uyarı verdi. Virüsu görebiliyorum ama silemiyorum, Windows Defender'dan ne yapabilirim? Şimdi ESET Nod 32 indiriyorum.

1615198161625.png

1615198189031.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gün kullandığım Mouse'un yazılımının eski sürümünü ararken hem crackli hem bir alt sürümü gösteren bir site gördüm. Doğru linkten indirdim ve ardından Windows Defender uyarı verdi. Virüsu görebiliyorum ama silemiyorum, Windows Defender'dan ne yapabilirim? Şimdi ESET Nod 32 indiriyorum.

Eki Görüntüle 912061

Eki Görüntüle 912064
Malwarebytes indirin. Oradan silebilirsiniz.

Az önce virüs artık windows defender tarafından sanırım silindi çünkü bir tehdit görünmüyor eset de göremedi defender da fakat yine de garanti olsun diye tarama yapmalı mıyım?

Bu gün kullandığım Mouse'un yazılımının eski sürümünü ararken hem crackli hem bir alt sürümü gösteren bir site gördüm. Doğru linkten indirdim ve ardından Windows Defender uyarı verdi. Virüsu görebiliyorum ama silemiyorum, Windows Defender'dan ne yapabilirim? Şimdi ESET nod 32 indiriyorum.

Eki Görüntüle 912061

Eki Görüntüle 912064

Kaspersky indirmebilirsiniz. Ve daha dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı