Windows Defender yeterli mi?

AV-Test sitesine göre gayet başarılı:
Ek olarak arada bir Mallwarebytes kurup taratıyorum.
Daha önce Kaspersky'nin ücretsiz sürümünü kullanıyordum.
Test amaçlı virüslü arşiv klasörleri var internette. Diğer antivitüsler ile benzer performansta.
Knight Online veya bunun gibi oyun hesabınızın para ettiği oyunlar oynuyorsanız, borsa veya kripto para borsasında alım satım yapıyorsanız kendini ispatlamış firmaların en kapsamlı paketini satın alınız.

AV-Test sitesine göre gayet başarılı:
Ek olarak arada bir Mallwarebytes kurup taratıyorum.
Daha önce Kaspersky'nin ücretsiz sürümünü kullanıyordum.
Test amaçlı virüslü arşiv klasörleri var internette. Diğer antivitüsler ile benzer performansta.
Knight Online veya bunun gibi oyun hesabınızın para ettiği oyunlar oynuyorsanız, borsa veya kripto para borsasında alım satım yapıyorsanız kendini ispatlamış firmaların en kapsamlı paketini satın alınız.
Arkadaş windows 10 değil windows 7 kullanıyor. Ve ayrıca windows 7 için yeterli değil bence.

Arkadaşlar şu an Kaspersky ile sistemimi taratıyorum. Veritabanı güncel değil diyor güncellesem yavaşlama falan olur mu PC'de? Bir kere clean cleaner ile laptopumda veritabanını güncelleyince RAM kullanımı aşırı artmıştı.

Merhaba Windows 10 da Defender yerine Windows güvenliği var bende. PC'mde Kaspersky yüklü güvenlik açık. Fakat laptopumda Defender diye bir şey var. Güncelleme gerekli diyor. Bu programlar güvenlik için yeterli mi? Güncelleme yeter mi?
Normal kullanıcıya evet.
Bazen silememesi dışında pek sorunu yok.

Arkadaşlar şu an Kaspersky ile sistemimi taratıyorum. Veritabanı güncel değil diyor güncellesem yavaşlama falan olur mu PC'de? Bir kere clean cleaner ile laptopumda veritabanını güncelleyince RAM kullanımı aşırı artmıştı.
Olmaz diye biliyorum. Yanlışım varsa bilen biri düzeltsin.

Olmaz.

Geri
Yukarı