Rehber Windows Defender'i Tamamen Silmek

Defender'i silmeniz sistemde kararsızlıklara ve sorunlara yol açar.
Daha bir sorun ile karşılaşmadım...

Screenshot_1.png

Silinmemesi gerektiği görüşlerine katılıyorum zira silinen dizinler arasında SecurityHealthService de bulunuyor. Windows Defender'in, Windows güvenliğinin yalnızca bir parçası olduğu unutulmamalı. Windows Defender Exploit Guard'ın bu işlemden herhangi bir şekilde etkilenip etkilenmediği belli değil.

Aslında BAT üzerinden hazırlanabilir bir dosya olabilir @312971 yaparsan kolay gelsin hocam, ancak silme işlemi olmaz Windows'un içinden silinmiyor Defender hiçbir şekilde.

BAT değil hocam, ama isterseniz BAT olabilir.

Kullanırım tabii ama iki seçenek eklesen daha iyi olur, kapat veya sil gibisinden.

Menülü hoş bir şey yapacağım hocam. Yarın çıkar.
Programı çıkardım, konu onaylanırsa sevinirim.

Aslında BAT üzerinden hazırlanabilir bir dosya olabilir @312971 yaparsan kolay gelsin hocam, ancak silme işlemi olmaz Windows'un içinden silinmiyor Defender hiçbir şekilde.

Kullanırım tabii ama iki seçenek eklesen daha iyi olur, kapat veya sil gibisinden.

Son düzenleme:
Daha demin bu program AMD ekran kartımın sürücüsünü virüs diye silmiş CS:GO'da bir anda drop yedim ve PC'yi kapatıp açdığımda driver silinmişdi bir de "Tehdit engellendi" diye bilidirim atıyor sağ altdan gelde küfür etme.

Geri
Yukarı