Windows Defender'in bulduğu virüsü orijinal McAfee bulmuyor

17yo fpl

Hectopat
Arkadaşlar internetten Vegas Pro için plugin indirdim. 200K üstü izlenmiş bir videoydu yorumları gayet olumluydu. İndirdikten sonra Defender virüs buldu karantinaya aldı sonra Windows Defender'de virüs ü kaldır dedim tekrar tarama yaptım kaldır dememe rağmen yine buldu. 2 3 kere denedim yine aynı, sonra orijinal McAfee ile tarama yaptığımda ise hiçbir şekilde virüs bulmadı, sorum şu bilgisayarımda virüs var mıdır?

Bunu yükleyip tarayın derim;

Arkadaşlar internetten Vegas Pro için plugin indirdim. 200K üstü izlenmiş bir videoydu yorumları gayet olumluydu. İndirdikten sonra Defender virüs buldu karantinaya aldı sonra Windows Defender'de virüs ü kaldır dedim tekrar tarama yaptım kaldır dememe rağmen yine buldu. 2 3 kere denedim yine aynı, sonra orijinal McAfee ile tarama yaptığımda ise hiçbir şekilde virüs bulmadı, sorum şu bilgisayarımda virüs var mıdır?
Kaspersky ve Malwarebytes ile yeniden tarama yapın. Bilgisayarda herhangi bir başka virüs belirtisi var mı?

Hocam endişe edicek bir durum var mıdır ? yoksa kafama takmamalı mıyım?
O size kalmış. Derseniz benim bilgisayarıma bir şey olmasın çok dikkat ediyorum kafaya takın. Ama virüs girse de bir şey olmaz derseniz ozaman boşverin. Kafanıza takarsanız desiğim gibi diğer antivirüslerle de bir tarama yapın.

Bunu yükleyip tarayın derim;

yüklüyorum şimdi birde bununla taratıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı