Windows Denetim Masası Kademeli Olarak Ortadan Kalkıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Denetim-Masasi.jpg

Windows 11, her ne kadar birçok tasarımsal değişimle birlikte kullanıma sunulmuş olsa da Microsoft’un işi henüz bitmiş değil. Windows 11’in 2022 sonbaharında büyük tasarım iyileştirmeleri alması muhtemel ve geliştirme kanallarından derlemeler almaya başladık bile. Redmond devi kısa süre önce Windows 11 Build 22509‘u Başlat Menüsü, Görev Çubuğu ve Denetim Masası’ndaki değişikliklerle birlikte teste açmıştı. Yeni […]

Devamı: Windows Denetim Masası Kademeli Olarak Ortadan Kalkıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ayarlar'a kullanıcının isteğine bağlı olarak Denetim Masası'nın ve normal Ayarlar'ın arayüzü getirilip denetim masası kaldırılırsa iyi olur. Denetim Masası'na arayüzüne alışan kişiler çok sıkıntı çekmez o zaman.

Arama yaparak zaten istenilen ayara çok kısa sürede detaylı halde ulaşılabiliyor. Bence bir sorun oluşturmaz. BT yöneticileri zaten yeni arayüze alışıp aşina oldular. Bir çoğu buraya bile gerek kalmadan usta olanlar CMD ile hallediyorlar. Kademeli kaldırmak bence OK.

Arama yaparak zaten istenilen ayara çok kısa sürede detaylı halde ulaşılabiliyor. Bence bir sorun oluşturmaz. BT yöneticileri zaten yeni arayüze alışıp aşina oldular. Bir çoğu buraya bile gerek kalmadan usta olanlar CMD ile hallediyorlar. Kademeli kaldırmak bence OK.
Hepsine ne yazıkki ulaşılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı