Windows Developer Preview nasıl Türkçe yapılır?

foreverlovd12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben masaüstü bilgisayarımda 2. işletim sistemi olarak saatli bombası kaldırılmış Windows 8 developer Preview kullanıyorum. 10 yıl önce falan Windows 8 developer Preview için internette Türkçe yama varmış ama tüm sitelerdeki linkler ölmüş. O yamadan elinde olan atabilir mi? Yoksa da nasıl yapıldığını bilen kişi bana anlatabilir mi?
(7'ye ya da 8.1'e geç demeyin) (linçlemeyin bence hala kullanılabilir ben onu hatalarıyla da seviyorum yeter ki bir saatli bomba olmasın bir de Türkçe olsun yarım yamalak Türkçe olsa da yeter)

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef eski sitelerdeki tüm linkler ölmüş kendim yapacak kadar da iyi değilim birinin yapılışını anlatması lazım ya da elinde yama varsa atması lazım.

archive.org veya web.archive.org ile eski linkin çalıştığı zamanındaki indirilen dosyayı sitesinden tekrar indirebilirsiniz.

archive.org veya web.archive.org ile eski linkin çalıştığı zamanındaki indirilen dosyayı sitesinden tekrar indirebilirsiniz.

Maalesef hata veriyor şu yamayı kendim yapsam o da yeter birisi Windows 8 developer Preview için Rusça yama yapmış onun türkçesini yapayım yeter ama yapamıyorum o kadar bilgim yok malesef.

Maalesef hata veriyor şu yamayı kendim yapsam o da yeter birisi Windows 8 developer Preview için Rusça yama yapmış onun türkçesini yapayım yeter ama yapamıyorum o kadar bilgim yok maalesef.

Tamam o zaman daha fazla yardımcı olamayacağım.😟

Tamam o zaman daha fazla yardımcı olamayacağım.😟
olsun canınız sağolsun

Hocam bulamazsınız ya eski sitelere bakacaksınız her linkede güvenmeyin virüs çıkabilir.

Buldum bir tane ama oda X86 benim aradığım X64 merak edenler için linki atıyorum.

Olsun canınız sağ olsun.

Buldum bir tane ama oda X86 benim aradığım X64 merak edenler için linki atıyorum.

Bu linkteki dosyanın X64'ü olan varsa atabilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba. ben bilgisayarımda Windows 8 Developer Preview kullanıyordum ve bana ".Win8lng" uzantılı Türkçe dil paketi lazımdı. Bir tane buldum o da 32 Bit için ama bana 64 Bit lazım. Elinizde varsa bana atabilir mi?

(8.1'e geç demeyin.)

Hocam bulmanız imkansız gibi bir şey, yapmanız da çok zor. Vazgeçin bu sevdadan, ya da İngilizce devam edin :)

Yok devam ederim etmesinede bulamazsamda kendim yapayım diyorum yapamam bana birinin yardım etmesi lazım Türkçe yama yapmak için 8.1 dil paketini yüklemeye çalıştım cannot dedi düz 8 inkini yüklemeye çalıştım onda da hata verdi 7 SP1 inkini yüklemeye çalıştı invaild dedi yine aramaya devam edeceğim çünkü X86 nınkini buldum betaarchive betawiki gibi yerlerin Discord sunucusundan ama 64 Bit'ini bulamadım arada sunucuya girip çıkıyorum atmışlar mı diye ama yok ama belki atarlar Windows Developer Preview kullanmamın sebebide kararlı (iyi) çalışan bir Windows 8 sürümü olduğu için.

Geri
Yukarı