Windows Diske Mac'ten Erişme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ensar2434

Hectopat
Daha fazla  
2 disk var:
  1. Windows
  2. Mac

1. diskteki GB'lerin hepsini 2. diske, yani Mac'E nasıl dahil ederim? Bunu soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen diski ikiye böldün sanırım bunu birleştirmek istiyorsun. Disk İzlencelerinden yapacaksın bu işlemi.

Sen diski ikiye böldün sanırım bunu birleştirmek istiyorsun. Disk İzlencelerinden yapacaksın bu işlemi. Wi-Fi, ethernet modeli nedir, paylaş diyorum sen hala internete bağlanmıyor diyorsun. Nasıl bilebilirim senin cihazında ne model var? Kext nasıl yüklenir sorusunun cevabı da İmaj dosyası içinde "Kurulum sonrası araçlar" klasörü içinde. Sistem USB olmadan açılmıyor sorusunun cevabıda yine aynı klasörde. Ayrıca bir ton rehber hazırladım. Biraz araştırsan bütün sorularının cevabını bulacaksın. Bir zahmet biraz araştır.

Hayır 2 diskim var zaten 1.sine windows 2.sine mac yüklü.

GB birleştirmek nedir?

Disk 0 windows, Disk 1 Mac:

Screenshot_1.jpg

Beyefendi bir diskin kapasitesini RAID yapmadan diğer diske ekleyemezsiniz. RAID yapmak için de hem Windows'u hem de Mac'i baştan kurmanız gerek, bilgisayarınızın RAID desteklemesi gerek ve disklerinizin aynı marka model olması gerek.

Ama eğer amacınız Mac altında Windows diske ulaşmak ise bu programı satın alabilirsiniz:

Paragon NTFS for Mac® 14 - OS X El Capitan - Introduction altında NTFS'ye yazma / okuma erişimi

Farklı sorularınız için farklı konu açacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı