Windows dosyaları eksik veya bozuk hatası

Enesxdd

Kilopat
Evet arkadaşlar. Boş bir DVD vardı. Ona windows 7 yazdırıp format atacaktım. İso kalıbını yazdırdım sonra bilgisayarı yeniden başlattım BİOS'dan boot ayarlarını yaptım, normal format atıyordu her şey normaldi. Ardından genişletme %99 olunca windows dosyaları eksik veya bozuk gibi bir hata verdi galiba iso bozuktu. C yi ve D yi biçimlendirmiştim. Şimdi windows 8 kursam DVD'ye olur mu ? Yani windows 7 yerine sizce windows 8'mi kullanmalıyım ? Şimdiden sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki Windows 8 kurmalısınız. Windows 7'nin devri bitti. Zaten Windows 10 çıktı çıkacak. Windows 8'i kurun ve hemen Windows 10'u bilgisayarınıza rezerve edin. Windows 8 kurmadan önce diskleri yeniden biçimlendirin. Yani kurarken biçimlendirin. Temiz bir kurulum yapın.

Teşekkürler zaten hata verince boşu boşuna Windows 7 indirmeyeyim dedim. Windows 8 indirip güzelce dvd'ye yavaş hızda yazdırdım ve güzelce formatımı temiz bir şekilde attım bu arada tüm disklerimide biçimlendirdim :) Teşekkürler yorumunuz için yardımlarınız içinde öyle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı