Windows duvar kağıdı değişmesi

Erkin_1

Hectopat
Daha fazla  
Ben Windows'u satın almadığım için duvar kağıdım değişmiyor fakat sabah kalktığımda Fenerbahçe logosu vardı. Ben Galatasaraylıyım. Takım konusu umrumda değil fakat bu nasıl oluştu?
resim_2021-03-02_082741.png

Etkinleştirmeseniz bile duvar kağıdı değişebiliyor, biri şaka yapmış olabilir. İstediğiniz duvar kağıdının üstüne sağ tık yapıp ''masa üstü arka planı olarak ayarla'' seçeneğine tıklayın.

Ben Windows'u satın almadığım için duvar kağıdım değişmiyor fakat sabah kalktığımda Fenerbahçe logosu vardı. Ben galatasaraylıyım. Takım konusu umrumda değil fakat bu nasıl oluştu?
Eki Görüntüle 902341

Hocam nasıl oldu bu durum bilgisayarda tek siz yoktunuz sanırım arka plan değişiyor bu arada sadece Windows'un kendi duvar kağıtları değişmez.

Ben Windows'u satın almadığım için duvar kağıdım değişmiyor fakat sabah kalktığımda Fenerbahçe logosu vardı. Ben galatasaraylıyım. Takım konusu umrumda değil fakat bu nasıl oluştu?
Eki Görüntüle 902341

Microosoft hesabını başka bir bilgisayarda giriliyse o kişi değiştirince oluyor bu, bana öyle oolmuştu.

Arkadaşlar Windows Defender ile tarama yaptım trojan gösterdi malwarebyte'de trojan çıkmadı neden.
Artık çıkmıyor taratınca düzelmiş midir?

Arkadaşlar Windows Defender ile tarama yaptım trojan gösterdi malwarebyte'de trojan çıkmadı neden.
Artık çıkmıyor taratınca düzelmiş midir?

Tarama adı üstünde tarar silmen gerek kimden aldıysan PC'yi 1 gün arayla değişen duvar kağıdı vs. koymuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı