Windows ekranı gelmiyor

Merhaba benim kasamda 240 GB SSD vardı ben de dolaptan bulduğum 160 GB harddiski kasaya taktım. Normalde SSD'nin içinde Windows 10 Pro vardı ama ben HDD taktığımda Windows 7 ekranı geldi. Ben de korktum ve kasayı kapatıp HDD söktüm, sonra Windows ekranı gelmedi. SSD hala takılı. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
reis bi tür virüs indirmişsindir windows u silmiştir başka pc n varsa ordan yoksa internet kafeden bir flash a windows at windows 10 media cration tool yaz offical site den indir flash a yaz de iyi bios gitmemiş bnim laptopumda işlemciyi yaktı
reis bi tür virüs indirmişsindir windows u silmiştir başka pc n varsa ordan yoksa internet kafeden bir flash a windows at windows 10 media cration tool yaz offical site den indir flash a yaz de iyi bios gitmemiş bnim laptopumda işlemciyi yaktı
prdn tam okumamışım hdd yi takarken kendini kaydetmemiştir senin masaüstünde win 7 mi vardı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı