Windows Embedded 8.1 Industry Pro öğrenci lisansı nasıl alınır?

Daha fazla  
Merhaba. Embedded ındustry Pro için DreamSpark'a üye olmak lazımmış. Ben oldum ama şöyle bir sorun var; belge kısmına karne yerine e-Okul'da 10. sınıf yazan kısım var sol üstte, orayı screenshot attım. Sıkıntı olur mu? Eğer illaki karne veya belge vs. gerekliyse ortaokul karnemi atabilir miyim? Çünkü 10. sınıfım ve karne almadık pandemiden dolayı. Ortaokulun karnesini atsam sıkıntı olur mu? Sıkıntı olursa ne yapmam lazım?

Hatırladığım kadarıyla işe yarayamayan bir öğrenci kartı veriliyordu lisede (genelde fotoğraf çekiminden sonra) onu atman gerekiyor karne, ss attığında onay alamayabilirsin bu kart yok ise e devlete girerek öğrenci belgesi sorgulatıp onun pdf sini indirip onu atabilirsin bence (Karne ve ss kişisel düşüncem belki işe yarayabilir ama bence %90 işe yaramaz)

Hatırladığım kadarıyla işe yarayamayan bir öğrenci kartı veriliyordu lisede (genelde fotoğraf çekiminden sonra) onu atman gerekiyor karne, SS attığında onay alamayabilirsin bu kart yok ise e-Devlet'e girerek öğrenci belgesi sorgulatıp onun PDF'sini indirip onu atabilirsin bence (karne ve SS kişisel düşüncem belki işe yarayabilir ama bence %90 işe yaramaz)

18 yaşından küçük olduğum için e-Devlet'im yok nasıl öğrenci belgesi alacağım.

18 yaşından küçük olduğum için e-Devlet'im yok nasıl öğrenci belgesi alacağım.

Üst edit: Velin kendi e-devlet hesabıyla senin adına alabiliyormuş.

Müdür yardımcısından rica edebilirsin.

Edit: Çok eski zamanlara gittim belki başka yolu vardır, e-okuldan veya velin senin adına e-devletten alabiliyordur belki araştırmaya gidiyorum.

Geri
Yukarı