Windows Embedded 8.1 Industry Pro öğrenci lisansı nasıl alınır?

KorkutKorkmaz

Picopat
Katılım
3 Ağustos 2021
Mesajlar
109
Merhaba. Embedded ındustry Pro için DreamSpark'a üye olmak lazımmış. Ben oldum ama şöyle bir sorun var; belge kısmına karne yerine e-Okul'da 10. sınıf yazan kısım var sol üstte, orayı screenshot attım. Sıkıntı olur mu? Eğer illaki karne veya belge vs. gerekliyse ortaokul karnemi atabilir miyim? Çünkü 10. sınıfım ve karne almadık pandemiden dolayı. Ortaokulun karnesini atsam sıkıntı olur mu? Sıkıntı olursa ne yapmam lazım?
 

batuhnnr

Attopat
Katılım
25 Ekim 2021
Mesajlar
29
Çözümler
2
Hatırladığım kadarıyla işe yarayamayan bir öğrenci kartı veriliyordu lisede (genelde fotoğraf çekiminden sonra) onu atman gerekiyor karne, ss attığında onay alamayabilirsin bu kart yok ise e devlete girerek öğrenci belgesi sorgulatıp onun pdf sini indirip onu atabilirsin bence (Karne ve ss kişisel düşüncem belki işe yarayabilir ama bence %90 işe yaramaz)
 
KS
KS
K

KorkutKorkmaz

Picopat
Katılım
3 Ağustos 2021
Mesajlar
109
Hatırladığım kadarıyla işe yarayamayan bir öğrenci kartı veriliyordu lisede (genelde fotoğraf çekiminden sonra) onu atman gerekiyor karne, SS attığında onay alamayabilirsin bu kart yok ise e-Devlet'e girerek öğrenci belgesi sorgulatıp onun PDF'sini indirip onu atabilirsin bence (karne ve SS kişisel düşüncem belki işe yarayabilir ama bence %90 işe yaramaz)

18 yaşından küçük olduğum için e-Devlet'im yok nasıl öğrenci belgesi alacağım.
 

Chromonos

Hectopat
Katılım
3 Kasım 2013
Mesajlar
78
Çözümler
2
18 yaşından küçük olduğum için e-Devlet'im yok nasıl öğrenci belgesi alacağım.

Üst edit: Velin kendi e-devlet hesabıyla senin adına alabiliyormuş.

Müdür yardımcısından rica edebilirsin.

Edit: Çok eski zamanlara gittim belki başka yolu vardır, e-okuldan veya velin senin adına e-devletten alabiliyordur belki araştırmaya gidiyorum.
 
Yukarı