Windows Embedded POSReady 7

Blackankas

Hectopat
Yer
\Evren\Samanyolu Galaksisi\Dünya\Türkiye\
Daha fazla  
Evet doğru duydunuz Windows 7 kullanıcılarının hala bir şansı var. Windows 7'nin başka bir versiyonu olan Windows Embedded Posready 7 2021'e kadar destek alacağı söyleniyor.
Microsoft'un sitesinden 12 tane dosyayı bölüm olarak indirip birleştirdikten sonra ISO ve dil paketi dosyaları geliyor.
Dili kurulumda seçebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı Windows XP'nin Embedded POSReady sürümü gibi. Bu sürümler ATM gibi yerlerde kullanılıyor. Sistemi kötü olan arkadaşlar Windows 8.1 kullanabilirler.
Windows 7'den vazgeçmeyen yada sistemi Windows 8.1 ve üstüne yükseltilemeyecek kadar düşük kullanıcılar için yaptım bu konuyu bilgilendirme için teşekkürler

Windows 7'den vazgeçmeyen ya da sistemi Windows 8.1 ve üstüne yükseltilemeyecek kadar düşük kullanıcılar için yaptım bu konuyu bilgilendirme için teşekkürler.

Hocam "dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda..." dedin hala 915 chipset laptop ile uğraşıyorum. Ne yapsak alsakmı artı yeni PC bilemedim.

Şaka bir yana sırf USB 1.0 yüzünden kullanmak zorunda olduğum laptop var Windows 7 starter mi yoksa embedded mi kullansam daha iyi olur bilginiz var mı?

Hocam "dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda..." dedin hala 915 chipset laptop ile uğraşıyorum. Ne yapsak alsakmı artı yeni PC bilemedim.

Şaka bir yana sırf USB 1.0 yüzünden kullanmak zorunda olduğum laptop var Windows 7 starter mi yoksa embedded mi kullansam daha iyi olur bilginiz var mı?
RAM Belleğiniz 4 altında ise Starter öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı