Windows en iyi IPTV oynatıcı önerisi

mar00n

Hectopat
Yer
İstanbul
QMPlay, VLC, MyIPTV arasında dönüp duruyorum. 2 senedir bunlarla kullanıyorum ama hiç biri güzel değil. QMPlay'de kategori olarak sıralama yok, VLC'de de kategori olarak sıralama yok ve tasarımı kötü. MyIPTV kategori olarak sıralama var ama kullanışlı değil. Android TV Box'ta Tivimate kullanıyorum. Keşke Windows uygulaması olsa da kullanabilsem ama yok. BlueStacks ile kurmayı denedim ama güzel çalışmadı. Hantal ve görüntüde donmalar mevcut. Adam akıllı player yok mu bu koskoca Windows'ta? Önerilerinizi bekliyorum.

KS
mar00n

mar00n

Hectopat
Yer
İstanbul
KS
mar00n

mar00n

Hectopat
Yer
İstanbul
KS
mar00n

mar00n

Hectopat
Yer
İstanbul
Evet tek kanal izlemek için iyi bir uygulama.
Kategorizasyonu iyi bir uygulama olarak da Dublex IPTV Player programını önerebilirim. Microsoft Store üzerinden erişebilirsiniz.
Dublex ücretli diye eledim hocam. Arkadaşın attığı Windows IP TV Player'e bakacağım. Başka öneriniz var mı?

Koskoca Windows'ta bu kadar az program olması cidden saçma. Mobil platformda binlerce uygulama var.

titndx

Hectopat
Dublex ücretli diye eledim hocam. Arkadaşın attığı Windows IP TV Player'e bakacağım. Başka öneriniz var mı?

Koskoca Windows'ta bu kadar az program olması cidden saçma. Mobil platformda binlerce uygulama var.
Evet maalesef Microsoft Store uygulama konusunda yetersiz. Dublex dışında şu iyi gibi duruyor, deneyebilirsiniz.

KS
mar00n

mar00n

Hectopat
Yer
İstanbul

Yeni konular

Yukarı