Windows formatı Monster logosunda takılıyor

lileryyy

Femtopat
Daha fazla  
Rufus ile ISO dosyasını flash belleğe attım. BIOS'a girip flash belleği seçip ve başlattım ama ekran böyle kalıyor. Ne yapmam lazım?

IMG_20211113_222416.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemen gerek diyeceğim de harddiskde problem olabilir diye düşünüyorum çünkü bende de aynı problem olmuşdu.

Bilgisayar daha 1 aylık hocam ve FreeDOS gelmişti sıkıntısız Windows 10 kurmuştum aynı yöntemle bilgisayarda yavaşlama falanda söz konusu değil SSD sorunlu olsa yavaşlardı diye düşünüyorum.

Bilgisayar daha 1 aylık hocam ve FreeDOS gelmişti sıkıntısız Windows 10 kurmuştum aynı yöntemle bilgisayarda yavaşlama falanda söz konusu değil SSD sorunlu olsa yavaşlardı diye düşünüyorum.

Hocam USB ile alakalı bu durum, USB ne kadar hızlı olursa o kadar hızlı yüklenir Windows

ISO'yu hatalı yazmış veya yazılırken eksik, hatalı yazılmış olabilir biçimlendirip tekrar deneyin eğer ki olmazsa 30dk gibi bir süre bekleyin gene olmadıysa başka flash bellek deneyin.

Burayı inceleyebilirsin, muhtemelen aynı sorun.

Evet aynı sorun teşekkürler.
Hocam USB ile alakalı bu durum, USB ne kadar hızlı olursa o kadar hızlı yüklenir Windows.

İlk FreeDOS gelince aynı USB ile yaptım sorunsuz başka USB ile aynı sorun devam ediyor.
ISO'yu hatalı yazmış veya yazılırken eksik, hatalı yazılmış olabilir biçimlendirip tekrar deneyin eğer ki olmazsa 30dk gibi bir süre bekleyin gene olmadıysa başka flash bellek deneyin.

Başka USB bellek ile denedim aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı