Windows Gezgini Çalışmıyor

Furkan_3866

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarımı Windows 10'a yükselttim size aldığım hatayı anlatacağım. 2 gün önce bilgisayarımın başlat tuşu çalışmıyordu ben de bilgisayarı açıp kapayınca düzelir deyip sağ tık yapıp kapattım 1 gün bilgisayarı hiç açmadım bugün açtığımda ise Windows gezgininin üstünde sadece başlat arama ve iletiler kısımları var. Diğer hiçbir Google Chrome kısayolları simsiyah olmuş açtığımda ise hata veriyor ve ayrıca Windows gezgini üzerinden masaüstüne git tuşuna bastığımda çalışmıyor arama tuşu çalışmıyor başlat tuşu çalışmıyor. Bu yüzden açık bir programı tekrar açmak zorunda kalıyorum lütfen bu sorunuma yardım edecek birileri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit diskiniz bozulmuş olabilir. Hd Tune Pro ile sağlık ve bozuk sektör durumunu kontrol edin. Sorun yoksa dosyalarınız, programlarınız ve ayarlarınız kaybolmadan tekrar kurulum yaparak Windows sistem yapısı bozulmuşsa düzeniniz bozulmadan sorunuz çözmeniz mümkün. Tekrar kurulum yapmak için Windows 10 Medya Oluşturma Aracını çalıştırıp ileri ileri ileri demeniz yeterli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı