Windows Gezgini'ndeki G: sürücüsü nasıl silinir?

FindMyPhone

Hectopat
Selamlar dün bilgisayara temiz bir format atayım dedim. Elimde CD ROM veya USB bellek olmadığında diskimin 50GB'sini bölüp ayrı bir disk olarak kaydettim Windows'u temiz bir şekilde problemsiz kurdum, ama çok farklı problemler ortaya çıktı. Ben ilk başta disk klonlama işlemi yaptım olmadı sonra format attayım dedim. Ondan mı oldu yoksa farklı yoldan mı bilmiyorum Windows gezgininde bir bölüm var, (g) diye adı System ben bu diski ne silebiliyorum ne farklı bir işlem yapabiliyorum açamıyorum bile ve klonlama sonrası sanırım BIOS'da 3 tane disk oldu biri içinde temiz Windows kurulu plan Kingston SSD diğer ikisi de için de eski Windows olan Toshiba HDD. HDD'yi biçimlendirdim artık içinde Windows yok ama ona rağmen açılışta Windows seçin diyor. Olay keşke o olsa Boot kısmında SSD'yi seçtiğimde eski Windows'u çalıştırmaya çalışıyor o zaman oto olarak otomatik kurtarma açılıyor, ama HDD'lerden birini seçtiğimde SSD ile Boot ediyor çok garip bir durum. Lütfen yardım edin. Biraz uzun oldu üzgünüm :(

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı(1).PNG
    Ekran Alıntısı(1).PNG
    14,3 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Alıntısı(2).PNG
    Ekran Alıntısı(2).PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    21,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20201031_094136.jpg
    IMG_20201031_094136.jpg
    400,8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulumu yanlış anlamışsın, senin imkanlarınla anca kirli kurulum yapılabilir. Yapabileceğin en kolay ve doğru işlem, bitane USB disk alıp yeniden sistem kurmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı