Windows görev çubuğu boş

Xrom Quynh

Decapat
Daha fazla  
PC'ye birkaç gün önce trojan virüs bulaştı. Sağ olsun buradaki arkadaşlar yardım etti. Hitman Pro indirdim ve sildim sonrasında bir takım sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Mesela Windows tuşu vs çalışmamaya başladı. Windows'ta sorunlar çıktı vs. PC normalde 9 saniyede her şey açılıyor sorunsuz ama artık açılırken her zamanki açılıyor. Windows gelmiyor, fareyi ekranda hareket ettiğini görüyorum, hiçbir şey değişmiyor. Windows'un gelmesi için 10-15dk bekliyorum. Açıldığında ise hatalı açılıyor. Aşağıda belirtilen görsele bakarsanız görev çubuğu vs gelmiyor bunun yanında Alt+Tab yaparak geçmek istiyorum fakat Windows algılamıyor ne. Yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz?

2022-06-30_02-46-26.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde uzun uzun tek tek sorunları çözelim derdim ama virüs girmiş cihaz için her zaman en mantıklısı temiz format atmak. Kolaya kaçmaktan ziyade bulaşan trojan kalıntı bırakabilir. Web üzerinden takip edebilir. Binbir türlü aktivite olabilir sen fark etmeden.

Sistem dosyaları bozulmuş olabilir.
Eğer düzelmiyorsa format atın.

Sistem dosyaları bozulmuş olabilir.
Eğer düzelmiyorsa format atın.

Format atmam için Windows tuşunun çalışması laızım fakat Windows yanıt vermiyor.

explorer.exe'yi yeniden başlat.

Geri
Yukarı