Windows güncel sürücü kurar mı?

Furkanpala

Hectopat
Daha fazla  
Aygıt sürücülerini güncellemek için illa internet sitesinden indirip mi güncellemek gerekiyor? Yoksa aygıt yöneticisi penceresini açıp sürücüyü güncelleştir dediğimizde sürücüler güncel sürüme geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows, her sürücünün güncel halini kurmaz. Veritabanının güncellenmesi zaman alıyor.
Güncel olan sürücüleri internet sitelerinden indirmelisiniz.

Windows, her sürücünün güncel halini kurmaz. Veritabanının güncellenmesi zaman alıyor.
Güncel olan sürücüleri internet sitelerinden indirmelisiniz.
3 gün önce Asus'un ROG serisi bir dizüstü bilgisayarını aldım, BIOS'una baktım versiyon 305 yazıyordu. Asus'un sitesine baktığımda versiyon 306 sürümü vardı, BIOS'u güncelledim. Aygıt yöneticisinden adını tam hatırlayamıyorum. Yazılımları yazıyordu sürücüleri güncelleştir dediğimde indirmeye başladı ve bilgisayarı yeniden başlattı ve BIOS ekranı geldi, 305'e geri döndü. BIOS'u yeniden versiyon 306'ya güncellemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows üzerinden güncellendiği zaman bazen geri kalabiliyor sürümler. İlla ki oraya da gelicektir güncel sürümü, ama eşzamanlı olmuyor genelde. Sitesinde ki en son bios'u kurabilirsiniz. Aygıt Yöneticisinde ünlem işareti çıkan driver olursa da, internetten son sürümünü bularak yükleyin manuel olarak.

BIOS ekranı geldi, 305'e geri döndü.
Sürücü güncelleme ile BIOS güncellenmeyeceği gibi düşmesi de yaşanmaz. Güncellemeyi başından beri yapamamışsınız. Sosyaldeki veya anasayfadaki rehberden nasıl güncelleneceğini öğrenin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı