Windows Güvenliği geç yükleniyor

bertek41

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Geçen gün bilgisayara virüs bulaştı ve Windows güvenliğini devre dışı bırakmıştı. İnternetten çözüm aradım ama denediklerim olmadı dolayısıyla ISO dosyamdan direkt kurulum ile dosyaları silmeden sadece Windows'u yeniden kurdum. Kurulumdan sonra Windows güvenliği artık çalışıyor ama geç açılıyor.

Ekran Alıntı.PNG

Resimde göründüğü gibi yaklaşık 30 saniye bu ekranda kalıyor sonra içerikler yükleniyor. Windows Update içeriği de böyleydi kendisi düzeldi. Virüs olaylarından önce böyle bir şey yoktu. Sistem NVMe M.2 SSD üzerine kurulu zaten bilgisayar geleli 1 hafta olmadı. Şu an oyunları tekrar indirmemek için temiz kurulum yapmadım 3-4 hafta sonra oyunların hikayesi bitince temiz kurulum yapacağım o zamana kadar bir çözüm var mıdır?

Edit: Windows Update düzelmemiş:
Ekran Alınt.PNG

Son düzenleme:
ISO dosyasındaki setup ile kurduysan tüm dosyaları sil seçeneğine tıklamalıydın. Windows'u kurduktan sonra disk C içerisinde Windows.old dosyası oluşuyor. Yani dosyalarının gitmesinden korkma. Windows.old dosyasından istediğin zaman eski kurulumundaki dosyaları alabilirsin. Temiz bir kurulum yapmanı öneriyorum.

ISO dosyasındaki setup ile kurduysan tüm dosyaları sil seçeneğine tıklamalıydın. Windows'u kurduktan sonra disk C içerisinde Windows.old dosyası oluşuyor. Yani dosyalarının gitmesinden korkma. Windows.old dosyasından istediğin zaman eski kurulumundaki dosyaları alabilirsin. Temiz bir kurulum yapmanı öneriyorum.
2 haftaya temiz kurulum yapacağım da şu an devam ettiğim hikaye oyunlarının bitmesini bekliyorum. Geçici bir çözüm lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı