Windows güvenlik çalışmıyor

Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarıma irjg. Fidye virüsü bulaştıktan sonra bilgisayarımı sıfırlamıştım. Herhangi bir USB, CD vs. kullanmadan bilgisayarı sıfırladım. Ancak daha sonra fark ettim ki Windows güvenliğini çalıştıramıyorum. Gerekli ekran görüntülerini koydum uzatmak istemiyorum. Ayrıca Microsoft Store uygulaması da açılmıyor. Antivirüs programı (Kaspersky) yükledim tam tarama yaptım gene sonuç alamadım. Ne yapmalıyım?

Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png
Ekran Görüntüsü (11).png
Ekran Görüntüsü (12).png
Ekran Görüntüsü (13).png
Ekran Görüntüsü (14).png

Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarıma irjg. Fidye virüsü bulaştıktan sonra bilgisayarımı sıfırlamıştım. Herhangi bir USB, CD vs. kullanmadan bilgisayarı sıfırladım. Ancak daha sonra fark ettim ki Windows güvenliğini çalıştıramıyorum. Gerekli ekran görüntülerini koydum uzatmak istemiyorum. Ayrıca Microsoft Store uygulaması da açılmıyor. Antivirüs programı (Kaspersky) yükledim tam tarama yaptım gene sonuç alamadım. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1192413Eki Görüntüle 1192414Eki Görüntüle 1192415Eki Görüntüle 1192416Eki Görüntüle 1192417Eki Görüntüle 1192418

Format atarak sıfırdan kurulum yapın. Sistem dosyaları zarar görmüş.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sfc /scannow komutunu girin. İşlem tamamlandıktan sonra sırası ile bu rehberi uygulayın.

Ardından tüm işlemler bitince sistemi yeniden başlatın. Sorunu çözecektir.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve sfc /scannow komutunu girin. İşlem tamamlandıktan sonra sırası ile bu rehberi uygulayın.

Ardından tüm işlemler bitince sistemi yeniden başlatın. Sorunu çözecektir.
İşlemleri bitirdikten sonra size geri bildirim yapacağım.

Geri
Yukarı