Windows güvenlik sistemi açılmıyor

batuhan132

Centipat
1642200836178.png

Gördüğünüz gibi böyle nasıl düzeltebilirim? Yardım eder misiniz?

1 yöntem =dostum geçen bilerek kendim kapattım arka planda güç tüketiyor ve dışarıdan bir uygulama indirmediğim için boşuna duruyor diye düşündüm ve kapattım şimdi merak ettim seninki gibi mi diye açtım ve senin ki gibi aynı yazı yazıyor ben kökten kapatmıştım YouTube girip Windows Defender kalıcı kapatma yaz adam orada link veriyor indir ve linkte kalıcı kapatmak ve açmak için iki tane ayar bulunuyor open veya on yazar ona bas ve kalıcı kapanmış olan Defender aç.

2 yöntem = hiçbir şey indirmeden buradan açabilirsin bu olmazsa 1 inci adımı yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 yöntem =dostum geçen bilerek kendim kapattım arka planda güç tüketiyor ve dışarıdan bir uygulama indirmediğim için boşuna duruyor diye düşündüm ve kapattım şimdi merak ettim seninki gibi mi diye açtım ve senin ki gibi aynı yazı yazıyor ben kökten kapatmıştım YouTube girip Windows Defender kalıcı kapatma yaz adam orada link veriyor indir ve linkte kalıcı kapatmak ve açmak için iki tane ayar bulunuyor open veya on yazar ona bas ve kalıcı kapanmış olan Defender aç.

2 yöntem = hiçbir şey indirmeden buradan açabilirsin bu olmazsa 1 inci adımı yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bilgisayarda regedit falan açılmıyor birkaç video izledim msconfig den microsoftlu olan bişeyleri kapatıyorduk yaptım yeniden başladı bilgisayar böyle oldu açılmıyor görev yöneticisi ses falan napmalıyım

Bu sorun nasıl oluştu?
bilmiyorum tarama yapacaktım windows güvenliğinde işaret vardı basınca bembeyaz ekran açılıyordu. birkaç video izledim buradan falan baktım rkiller falan kurdum sonra malwarebytes indirdim sorun çıkmadı ama windows güvenliği hala beyaz ekrandı video izledim ms config açıp başlangıç ayarlarını falan yapıyorlardı.yaptım böyle oldu msconfig falanda açılmıyor nası geri haline getiricem

Yukarıda bahsettiğim ilk adımı yaptın mı?

Bu videodakini dene bir de açma ve kapama diyor bak bakalım.

Yukarıda bahsettiğim ilk adımı yaptın mı?

Bu videodakini dene bir de açma ve kapama diyor bak bakalım.

Maalesef işe yaramadı beyaz ekran hala ve hiçbir şey açılmıyor. Bir sürü oyunum var yer alanı yüksek oyunlar onları silimeden Windows silip yükleyebilir miyim?

Maalesef işe yaramadı beyaz ekran hala ve hiçbir şey açılmıyor. Bir sürü oyunum var yer alanı yüksek oyunlar onları silimeden Windows silip yükleyebilir miyim?

Sana ikinci ve en mantıklı yolu söyleyeyim sonuçta Windows kendi virüs programı amacı tarama yapmak ve sistemi iyileştirmek yani onsuzda olur git başka bir virüs tarama programı indir ve sorunu çöz ben olsam öyle yaparım gidip oyunları aktarıcaksın falan filan uğraş dur Avast indirmeni tavsiye ederim kolay gelsin.

Sana ikinci ve en mantıklı yolu söyleyeyim sonuçta Windows kendi virüs programı amacı tarama yapmak ve sistemi iyileştirmek yani onsuzda olur git başka bir virüs tarama programı indir ve sorunu çöz ben olsam öyle yaparım gidip oyunları aktarıcaksın falan filan uğraş dur Avast indirmeni tavsiye ederim kolay gelsin.
ancak hiçbirşey açamıyorum görev yönetecisi kayıt defteri dosyalar falan onu nasıl düzelticem bu yeter bana gerisisnide sizin dediğiniz gibi yaparım
bunu yaptım ve sistem yapılandırmasını geri açamıyorum nasıl yaparım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı