"Windows, G'yi biçimlendiremiyor" hatası

bay0rdek

Centipat
Daha fazla  
Flash belleğimi taktım. İlk başta sorunsuz çalışıyordu. Sonra birden "G:'ye erişilemiyor" hatası verdi. Ben de biçimlendirmek istedim bu hatayı verdiği için. "Disk yazma korumalı" hatası verdi bu sefer de. Tüm çözüm yollarını denedim fakat bulamadım. Daha sonralar da bu başlıktaki hatayı vermeye başladı. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Resimde hala salt okunur diyor. Bu kadar uğraştık ama ben ilk mesajıma takılı kaldım. Yani flash belleğin üzerinde bir yerlerde küçücükte olsa bir tırnak olmadığına emin misin?
Bu arada Firefox kullandığın için ayrıca tebrik ederim. :) Firefox aşığı diye nikimi değiştireceğim bigün.

Şu an yavaş olarak dediğin programdan biçimlendiriyorum. Bayağı fazla dosya varmış. Bir de tırnak yok ve tırnak derken ne demek istediğini biliyorum. Daha önce bir SD kartımda vardı. Bu arada Firefox bence hem Windows 7 hem de Windows 10 için en uygun tarayıcı.

Şu an yavaş olarak dediğin programdan biçimlendiriyorum. Bayağı fazla dosya varmış. Bir de tırnak yok ve tırnak derken ne demek istediğini biliyorum. Daha önce bir SD kartımda vardı. Bu arada Firefox bence hem Windows 7 hem de Windows 10 için en uygun tarayıcı.

İnanmıyorum ya aylardır şununla uğraşıyorum yine olmadı.

Son düzenleme:
AYLARDIR??????
Çok önemli ise anydesk veya teamviewer üzerinden yardım etmeye çalışabilirim. Ama o flash belleğin içinden birşey kurtarmaya çalışıyorsan bilesin ki hiçbirşey kurtarılamaz. Hele de low level formattan sonra, ASLA.

AYLARDIR?
Çok önemli ise AnyDesk veya TeamViewer üzerinden yardım etmeye çalışabilirim. Ama o flash belleğin içinden bir şey kurtarmaya çalışıyorsan bilesin ki hiçbir şey kurtarılamaz. Hele de Low Level Format'tan sonra, ASLA.

Kurtarmaya çalışmıyorum. Yalnızca Şu flash çalışsın istiyorum.

Şu an Bir program buldum onunla deneyeceğim.

Valla ben bile meraktan çatlayacam, başarırsan mesaj yaz.
Üç kuruşluk işler için hatta ömür boyu işime yaramayacak şeyler için bile uğraşmayı severim. ARA SIRA.

Bence donanım bozuk. Tırnaklarınla ya da bıçak gibi bir şeyle içini açabilirsin. Belki aç-kapa fayda eder. :) :) :)

Pek açılabileceğini sanmıyorum ama bakarım.

Pek açılabileceğini sanmıyorum ama bakarım.
Açılmıyor açabileceğin bir arası tam yok.

Sanırım yapacak bir şey yok. Ben olabildiğimce kendi taktiklerimi deneyeceğim. Yardımların için çok teşekkür ederim. 😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı