Windows için en iyi antivirüs koruması hangisi?

Tuba3

Femtopat
Bilgisayarım için antivirus programı araştırıyorum. Bu yüzden ücretli Kaspersky antivirus korumasını satın almayı düşünüyordum fakat doların da yükselmesiyle fiyatların bu kadar uçacağını tahmin etmemiştim.(Bitdefender temel paket 30 dolar fakat Türk parasına çevrildiğinde 230 liraya denk geliyor :D) Bu yüzden bir yıl için bu kadar parayı vermeye değmez gibi geliyor. Hazırda yüklü Windows Defender etkili bir koruma sağlar mı yoksa Kaspersky ya da benzeri programların(Bitdefender, panda vs.) ücretsiz sürümlerini mi kullanmalıyım? Ya da ücretsizler iyi koruma sağlamıyorsa en uygun fiyatlı hangi programı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitdefender, Kaspersky, Norton. En iyilerinin bunlar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ücretsiz Comodo'da deneyebilirsiniz. O da baya başarılıdır.

Hiç birini kullanmamak :D Yıllardır ne antivirüs kullandım nede başka bişey ama hiç bir problem yaşamadım şükür. Windows defender yetiyor fazlasıyla.

Ücretsiz: Kaspersky Security Cloud - Free

Ücretli: Kaspersky Security Cloud - Personal, Kaspersky Internet Security, Bitdefender Internet Security.

Ücretliler daha iyi koruma sağlıyorlâr.

@Murat5038

Hiç birini kullanmamak :D Yıllardır ne antivirüs kullandım nede başka bişey ama hiç bir problem yaşamadım şükür. Windows defender yetiyor fazlasıyla.
Bence Defender'ı silip üstüne Edge, İnternet Explorer silip.
Firewall ve Nano Defender, Adblock, HTTPS Everwhere eklentisi yüklemek yeterli eğer bir şey indirmiyorsan.

Ben BitDefender kullanıyorum. Key olarak 4₺'ya alıyorum 120 günlük. Hesabıma giriyorum ve kullanıyorum.

@Tuba3 Steam kullanıyorsanız ekleyin, yardımcı olayım.

251672121

Geri
Yukarı