Windows indirilenler klasörü yanıt vermiyor

Jacquez

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar indirilenler klasörünü açamıyorum. Kapatmaya çalıştığımda da yanıt vermiyor hatası alıyorum. Diğer klasörlerde sorun yok ama. Nasıl çözerim?

Arkadaşlar indirilenler klasörünü açamıyorum. Kapatmaya çalıştığımda da yanıt vermiyor hatası alıyorum. Diğer klasörlerde sorun yok ama. Nasıl çözerim?
Muhtemelen bilgisayarınızda bir çeşit virüs var diye düşünüyorum. Zira eski bilgisayarımda bana da aynı şey oluyordu ve sürekli korsan oyun indiriyordum 😅.

HDD ile ne alakası var? HDD olan cihazlarda 'indirilenler' klasörü açılmıyor mu?

Bilmeden konuşmayin ne boş konuşuyorsunuz affedersiniz HDD'lerde badsector diye bir şey var indirilenler klasörü badsectore yakalanabilir nereden bileceksiniz?

Kingston A400 480GB olan modeli. 1 seneyi biraz geçti.

Forumda bayağı bir sıkıntıları varmış gözüküyor hatta bazıları bu SSD'yi önermiyoruz buna yönelin demiş ama kronik sorunlu değil vallahi bu SSD modeli bir karışık bazıları kronik diyor bazıları ömrü hızlı bitiyor bilemedim bir MBAM ile taratın tam tarama sornasına bakarız.
Edit: Bu uygulumayı indeirip test yaptırın SSD'ye CrystalDiskMark

Önce bilgisayarım -->yerel disk C-->kullanıcılar-->kulanıcıadı (bu herkeste farklıdır) -->indirilenler. Ve indirilenler içindeki dosyalarını başka bir yere taşı ya da önemli değilse sil.
Bu şekilde çözüldü.

Önce bilgisayarım -->yerel disk C-->kullanıcılar-->kulanıcıadı (bu herkeste farklıdır) -->indirilenler. Ve indirilenler içindeki dosyalarını başka bir yere taşı ya da önemli değilse sil.
Bu şekilde çözüldü.

Şahsen bende de böyle bir sorun oldu 250 sayfalık jpg yi bir klasör içine indirince indirilenler açılmamaya başladı. Bu arkadaşın dediği yöntemle sadece belirli bir dosyayı masaüstüne aktardım ve düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı