Windows indirilenler klasörü yanıt vermiyor

Jacquez

Centipat
Yer
Ankara
Arkadaşlar indirilenler klasörünü açamıyorum. Kapatmaya çalıştığımda da yanıt vermiyor hatası alıyorum. Diğer klasörlerde sorun yok ama. Nasıl çözerim?

Fatiller

Decapat
Yer
Adana
Arkadaşlar indirilenler klasörünü açamıyorum. Kapatmaya çalıştığımda da yanıt vermiyor hatası alıyorum. Diğer klasörlerde sorun yok ama. Nasıl çözerim?
Muhtemelen bilgisayarınızda bir çeşit virüs var diye düşünüyorum. Zira eski bilgisayarımda bana da aynı şey oluyordu ve sürekli korsan oyun indiriyordum 😅.

MerthanXCA

Decapat
Yer
Merthn

Cihazınında HDD mi var? Bir MBAM ile kontrol edin.

MerthanXCA

Decapat
Yer
Merthn
HDD ile ne alakası var? HDD olan cihazlarda 'indirilenler' klasörü açılmıyor mu?

Bilmeden konuşmayin ne boş konuşuyorsunuz affedersiniz HDD'lerde badsector diye bir şey var indirilenler klasörü badsectore yakalanabilir nereden bileceksiniz?

Kingston A400 480GB olan modeli. 1 seneyi biraz geçti.

Forumda bayağı bir sıkıntıları varmış gözüküyor hatta bazıları bu SSD'yi önermiyoruz buna yönelin demiş ama kronik sorunlu değil vallahi bu SSD modeli bir karışık bazıları kronik diyor bazıları ömrü hızlı bitiyor bilemedim bir MBAM ile taratın tam tarama sornasına bakarız.
Edit: Bu uygulumayı indeirip test yaptırın SSD'ye CrystalDiskMark

Yukarı