Windows Insider'dan gelen 24 Haziran tanıtım e-postası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Az önce Hotmail hesabıma Windows Insider'dan bir e-posta geldi; e-posta, 24 Haziran'daki Windows tanıtımını bildiriyor.

Bu e-postadan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki, 24 Haziran'daki tanıtım sonrası, Windows 11 için yeni bir geliştirici sürümü yayınlanabilir.

Windows Insider e-mail.png

Tanıtıma ek olarak yeni bir sürüm yayınlanacağını da düşünüyorum şu andan itibaren.

Zaten ortalıkta dolanıyor, bence sadece Windows 11 tanıtılacak. Aynı zamanda ben direkt çıktığı gibi indirmeyi planlamıyorum, bir 2 ay falan hatalar fixlensin. İyileştirmeler yapılsın fakat sizin kararınız.

24 Haziran'dan sonra Windows 10'da olduğu gibi test sürümü olabilir. Yani dileyen kullanıcılar makinesine Dual Boot olarak kurulabilecek. Bahsettiğim durum şu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

24 Haziran'dan sonra Windows 10'da olduğu gibi test sürümü olabilir. Yani dileyen kullanıcılar makinesine Dual Boot olarak kurulabilecek. Bahsettiğim durum şu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Demek istediğim tam olarak bu. (y)

Az önce Hotmail hesabıma Windows Insider'dan bir e-posta geldi; e-posta, 24 Haziran'daki Windows tanıtımını bildiriyor.

Bu e-postadan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki, 24 Haziran'daki tanıtım sonrası, Windows 11 için yeni bir geliştirici sürümü yayınlanabilir.

Eki Görüntüle 1073319
Bu e-posta bana dün akşam gelmiş, şimdi kontrol ettim. Ben Dev Channel'da olmadığım için Windows 11'e hemen geçemeyeceğim, Beta'ya yayınlanmasını beklemem lazım.

Eki Görüntüle 1073319

Tam çıkmaz, yine bir tarih verilecek bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı