Çözüldü Windows Insider'dan nasıl çıkılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moltreach

Hectopat
Minecraft modu yüklemek için curseforgu indirdim ama Windows Insider yüzünden çalışmıyor. Nasıl çıkacağım Insider'dan?

Çözüm
Minecraft modu yüklemek için curseforgu indirdim ama Windows Insider yüzünden çalışmıyor. Nasıl çıkacağım Insider'dan?
C:\ProgramData\Overwolf\Setup
Bu dizine gidin.
Ardından Setupinfo.ini isimde bir dosya göreceksiniz ona sağ tıklayın birlikte aç deyip not defteri ile açın.
1617953429279.png

Böyle bir yer gelecek karşınıza CurrentVersion bölümünün bir altına şu kodu yazın.
AllowInsider=True
Kaydedin ve çıkın.
Bu dizine gidin.
Ardından Setupinfo.ini isimde bir dosya göreceksiniz ona sağ tıklayın birlikte aç deyip not defteri ile açın.
1617953429279.png

Böyle bir yer gelecek karşınıza CurrentVersion bölümünün bir altına şu kodu yazın.
AllowInsider=True
Kaydedin ve çıkın.

Çözüm
Bu dizine gidin.
Ardından setupinfo. İni isimde bir dosya göreceksiniz ona sağ tıklayın birlikte aç deyip not defteri ile açın.
Eki Görüntüle 965432
Böyle bir yer gelecek karşınıza currentversion bölümünün bir altına şu kodu yazın.
Allowınsider = true.
Kaydedin ve çıkın.

Kaydet dedikten sonra bu dosyayı açmaya yetkiniz yok diyor.

Bu dizine gidin.
Ardından setupinfo. İni isimde bir dosya göreceksiniz ona sağ tıklayın birlikte aç deyip not defteri ile açın.
Eki Görüntüle 965432
Böyle bir yer gelecek karşınıza currentversion bölümünün bir altına şu kodu yazın.
Allowınsider = true.
Kaydedin ve çıkın.

Teşekkürler.
hocam bu arada görev çubuğundaki simgeleri nasıl ortaya çektiniz?

Geri
Yukarı