Windows internetten kurulur mu?

MECccc

Picopat
Daha fazla  
Yeni PC aldım ama Windows nasıl kurulur bilmiyorum. Ben USB veya CD ile uğraşmadan Windows kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer için de işletim sistemi yüklü değilse bir flash belleğe Microsoft'un sitesinden Windows 10 ISO dosyasını indirip Rufus ile flash belleğe Boot etmelisin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-10-tuerkce-indirme-ve-kurulum.228362/

Bilgisayarda Windows yoksa nasıl internetten indirip kuracaksın? USB ile kurmanı öneririm.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal | Technopat Sosyal

Rufus falan ne hiç anlamıyorum bilgisayarcılara da güvenmiyorum.
Eğer için de işletim sistemi yüklü değilse bir flash belleğe Microsoft'un sitesinden Windows 10 ISO dosyasını indirip Rufus ile flash belleğe Boot etmelisin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boot etmek ne demek? Rufus ne?

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal

Rufus falan ne hiç anlamıyorum bilgisayarcılara da güvenmiyorum.

Boot etmek ne demek? Rufus ne?

Her şeyi öğrenmenin bir zamanı var iler de sıkıntı yaşarsanız kendiniz halletmeniz daha sağlıklı olacaktır Rufus ISO dosyalarını flash belleğe kuruyor gibi düşünebilirsiniz bilgisayarcılara pek güvenmiyorum içine korsan Windows 10 kuranlar oluyor eğer anlayan bir arkadaşınız yakınınız varsa ona söylemeniz daha iyi olacaktır bence.

Geri
Yukarı